Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALT] Proszę o analizę logów


rozek

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

Proszę o analizę logów ponieważ wywala mi cały czas błąd 17545 - Fuel Trim: Bank 1 (Add): System too Rich

P1137 - 002 - Lower Limit Exceeded - Intermittent.
Nie wiem czy zrobiłem dobrze logi poniewaz robiłem je pierwszy raz. Zrobiłem logi grupy 001,002 i 003 poniewaz mam wrazenie ze to przeplywka lub sonda.
Bardzo Was proszę o info czy wszystko dobrze zrobilem.

Up :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej ani sonda ani przepływka, na czym robione logi? Sprawdz jeszcze kanał 032 i zobacz jakie są wartości przed kasowaniem błędów, potem skasuj błedy i zrób jednego loga na pb dwa kanały na raz 002+033 do przynajmniej 6 tyś obr bo to nie diesel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na co obstawiasz,? Logi robione Vag-com. Blad skasowalem ale jak tylko wywali to zrobie ten 032. Mam juz dosc tego błędu bo mnie irytuje. Czytalem ze to moze byc wlasnie sonda lub przepływomierz lecz moge sie mylić. Mam nadzieje ze cos tańszego :-)

A wgl. to ten błąd mi wywalilo po założeniu gazu a dokładniej bo zmianie wtryskow na hana. Chyba ze to zbieg okoliczności. I zauważyłem ze wywala mi go po dłuższej jeździe po ok

100km. Jak jezdze po mieście to nie wywala.

Wszedlem na kanal 032 (jeszcze bledu nie mam) tak z ciekawości u za duzo powiem Ci nie zobaczylem ponieważ jedna jak i druga sonda wskazywala 0,00% nawet po przygazowaniu. Dopiero po dłuższym czasie ta pierwsza zaczela bardzo wolno rosnąć na minus. Normalnie to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

032 to nie sonda tylko adaptacje paliwowe, pierwsza na wolnych obr. a druga pod obciązeniem. logi były robione na lpg czy na pb? bo skąd mamy wiedzieć czy jest coś z autem czy z lpg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te logi co robilem wcześniej to robilem na lpg a teraz 032 to na pb. Nie wiedziałem ze musze na benzynie je zrobić. Ok to teraz zrobie tak jak mówisz i zobaczymy co wyniknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...