Jump to content
IGNORED

[ALL] opony lato 235/35/19

Share

Recommended Posts

chociaz do wiosny duzo czasu bede potrzebował takie własnie oponki

fundusze do przeznaczenia to 1500-2000zł na kpl 4szt

w tej cenie sa np nankangi ns2 ok 400zł sztuka kumho ECSTA SPT KU31 ok 500zł szt i falken fk452 ok 500zł szt

jezdzil ktos na takich nankangach jak to sie spisusuje?

moze cos innego polecicie?

mam nangagi

w drugim aucie ogólnie fajna opona

ale wydaje mi sie ze przy profilu 35 moze byc za miękka na rantach

skontaktuj się z kolegą Wojtusania- coś fajnego Ci poleci w tym przedziale cenowym. :good:

co do nangkang to sam na takich dokladnie latam 235/35R19 i nie mam nic im do zarzucenia

napewno nie równają się one renomowanym firmom ale nie testuje ich w tak ekstremalnych warunkach ani nie latam na torach czy wyścigach (a w głównej mierze za to płaci się)

po prostu codzienna jazda miasto droga i jestem zadowolony

co do cen to zajrzyj na ceneo.pl

kilka razy dokonywałem zakupu opon ja i znajomi

nigdzie taniej nie znajdziesz a dostawa praktycznie z dnia na dzień a i wysyłka w cenie

co do nangkang to sam na takich dokladnie latam 235/35R19 i nie mam nic im do zarzucenia

napewno nie równają się one renomowanym firmom ale nie testuje ich w tak ekstremalnych warunkach ani nie latam na torach czy wyścigach (a w głównej mierze za to płaci się)

po prostu codzienna jazda miasto droga i jestem zadowolony

co do cen to zajrzyj na ceneo.pl

kilka razy dokonywałem zakupu opon ja i znajomi

nigdzie taniej nie znajdziesz a dostawa praktycznie z dnia na dzień a i wysyłka w cenie

a jakie masz et felg? klepałes ranty?

ET48

mam założone 8mm dystanse bo inaczej obcierałoby o zwrotnice

a swoją drogą ranty na błotnikach zaklepane

Guest Trzeniu

kolego ja mam Dunlop Sport 9000 245/35/19 i jestem zadowolony chociaż nie wiem ile one kosztują

ale wiem jedno... na oponach nie ma co oszczędzać :gwizdanie:

i nie ważne że nie jeździsz jak rajdowiec bo opona moze Ci strzelić przy spokojnej autostradowej jeździ np 140km/h

zaraz ktoś powie że każda opona może strzelić , tak może ... ale napewno szybciej strzeli w jakimś wynalazku niz w markowym produkcie :)

jeśli miałbym koła np 195/60/16 to może bym się i skusił ale wiesz że od 19 musisz wymagać lepszych parametrów bo taka opona dostaje więcej po du.pie na codzień :wink4:

ale napewno szybciej strzeli w jakimś wynalazku niz w markowym produkcie :)

a czym podparta jest ta Twoja pewność, jestem pewien że niczym tylko Twoim widzimisie

masz jakieś analizy, statystyki które częściej strzelają

jeśli miałbym koła np 195/60/16 to może bym się i skusił ale wiesz że od 19 musisz wymagać lepszych parametrów bo taka opona dostaje więcej po du.pie na codzień :wink4:

owszem ten rozmiar kół wymaga czegoś lepszego tylko że za teoretycznie dobre a nawet bardzo dobre opony trzeba wydać 5-6tyś zł gdzie za te niby nie dobre wydaje 2tyś zł

a tak szczerze mówiąc najwięcej płaci się za nazwę, renomę a co do jakości to są naprawdę nie wielkie różnice

tak gwoli już dyskusji miałem wcześniej Micheliny Pilot Sport i napewno nigdy więcej takich nie kupię

koszt nowych 4500zł a za tą cene oferowały sporo hałasu w aucie i na mokrej nawierzchni bardzo dobrze się ślizgały

PS. nie opieram się na badaniach/testach wykonywanych na zlecenia producentów tylko na własnych doświadczeniach jak i praktyce z racji branży w jakiej działam