Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] opony lato 235/35/19

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chociaz do wiosny duzo czasu bede potrzebował takie własnie oponki

fundusze do przeznaczenia to 1500-2000zł na kpl 4szt

w tej cenie sa np nankangi ns2 ok 400zł sztuka kumho ECSTA SPT KU31 ok 500zł szt i falken fk452 ok 500zł szt

jezdzil ktos na takich nankangach jak to sie spisusuje?

moze cos innego polecicie?

Opublikowano

mam nangagi

w drugim aucie ogólnie fajna opona

ale wydaje mi sie ze przy profilu 35 moze byc za miękka na rantach

Opublikowano

skontaktuj się z kolegą Wojtusania- coś fajnego Ci poleci w tym przedziale cenowym. :good:

Opublikowano

Ja bym na Twoim miejscu poszukał jakiś Dunlopek albo Toyo T1-R.

Opublikowano
  • Autor

Ja bym na Twoim miejscu poszukał jakiś Dunlopek albo Toyo T1-R.

toyo 637zł szt

dunlop ok 730zł szt

troszku za drogie :wink4:

Opublikowano

drogie to one sa w sklepach :)

Opublikowano

Kilku kolegów na forum handluje oponami. Mają dobre ceny, także poszukaj a pewnie kupisz taniej :wink4:

Opublikowano

falken fk452 - bardzo dobre opony polecam :)

Opublikowano

co do nangkang to sam na takich dokladnie latam 235/35R19 i nie mam nic im do zarzucenia

napewno nie równają się one renomowanym firmom ale nie testuje ich w tak ekstremalnych warunkach ani nie latam na torach czy wyścigach (a w głównej mierze za to płaci się)

po prostu codzienna jazda miasto droga i jestem zadowolony

co do cen to zajrzyj na ceneo.pl

kilka razy dokonywałem zakupu opon ja i znajomi

nigdzie taniej nie znajdziesz a dostawa praktycznie z dnia na dzień a i wysyłka w cenie

Opublikowano
  • Autor

co do nangkang to sam na takich dokladnie latam 235/35R19 i nie mam nic im do zarzucenia

napewno nie równają się one renomowanym firmom ale nie testuje ich w tak ekstremalnych warunkach ani nie latam na torach czy wyścigach (a w głównej mierze za to płaci się)

po prostu codzienna jazda miasto droga i jestem zadowolony

co do cen to zajrzyj na ceneo.pl

kilka razy dokonywałem zakupu opon ja i znajomi

nigdzie taniej nie znajdziesz a dostawa praktycznie z dnia na dzień a i wysyłka w cenie

a jakie masz et felg? klepałes ranty?

Opublikowano

ET48

mam założone 8mm dystanse bo inaczej obcierałoby o zwrotnice

a swoją drogą ranty na błotnikach zaklepane

Opublikowano

kolego ja mam Dunlop Sport 9000 245/35/19 i jestem zadowolony chociaż nie wiem ile one kosztują

ale wiem jedno... na oponach nie ma co oszczędzać :gwizdanie:

i nie ważne że nie jeździsz jak rajdowiec bo opona moze Ci strzelić przy spokojnej autostradowej jeździ np 140km/h

zaraz ktoś powie że każda opona może strzelić , tak może ... ale napewno szybciej strzeli w jakimś wynalazku niz w markowym produkcie :)

jeśli miałbym koła np 195/60/16 to może bym się i skusił ale wiesz że od 19 musisz wymagać lepszych parametrów bo taka opona dostaje więcej po du.pie na codzień :wink4:

Opublikowano

Trzeniu ma rację, szkoda oszczędzać na oponkach. Poszukaj czegoś sprawdzonego. Napewno znajdziesz gdzieś w promocji w pieniądzach jakie chcesz wydać.

Opublikowano

ale napewno szybciej strzeli w jakimś wynalazku niz w markowym produkcie :)

a czym podparta jest ta Twoja pewność, jestem pewien że niczym tylko Twoim widzimisie

masz jakieś analizy, statystyki które częściej strzelają

jeśli miałbym koła np 195/60/16 to może bym się i skusił ale wiesz że od 19 musisz wymagać lepszych parametrów bo taka opona dostaje więcej po du.pie na codzień :wink4:

owszem ten rozmiar kół wymaga czegoś lepszego tylko że za teoretycznie dobre a nawet bardzo dobre opony trzeba wydać 5-6tyś zł gdzie za te niby nie dobre wydaje 2tyś zł

a tak szczerze mówiąc najwięcej płaci się za nazwę, renomę a co do jakości to są naprawdę nie wielkie różnice

tak gwoli już dyskusji miałem wcześniej Micheliny Pilot Sport i napewno nigdy więcej takich nie kupię

koszt nowych 4500zł a za tą cene oferowały sporo hałasu w aucie i na mokrej nawierzchni bardzo dobrze się ślizgały

PS. nie opieram się na badaniach/testach wykonywanych na zlecenia producentów tylko na własnych doświadczeniach jak i praktyce z racji branży w jakiej działam

Opublikowano
  • Autor

ET48

mam założone 8mm dystanse bo inaczej obcierałoby o zwrotnice

a swoją drogą ranty na błotnikach zaklepane

et 35 czy et 45 bedzie lepsze - najlepiej zeby bez dystansu były

a jak to obliczyc najlepeij przy 8 i 8,5 cala /19

jaki były idealny rozmiar?

Opublikowano

"a jak to obliczyc najlepeij przy 8 i 8,5 cala /19"

pomoc moge jedynie praktyka :)

ja mam 8,5 x 19, offset 35 mm 235/35/19. Pasuja idealnie. Bez dystansu. Polecam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.