Skocz do zawartości
IGNOROWANY

a4 b5 2000r nie gaśnie podświetlenie wnętrza i radia


klaudyn

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Tak jak w temacie po zamknięciu auta kluczykiem gaśnie światło a zapala się podświetlenie przycisków radia (ori) i na podsufitce. Czy na drzwiach nie wiem, nie zwróciłem uwagi. Wczoraj to zauważyłem, O co może chodzić?

Pozdrawiam

Dzięki


Dodam, że zauważyłem jak siedzę w środku zamknę drzwi i podświetlenie się zapala przyciskow radia, a jak włączam oświetlenie wnętrza to podświetlenie radia i przycisków na podsufitce gaśnie, tak jakby to była zależne albo to albo to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jeszcze nie niestety ... Ciągle szukam i walczę, możliwe żeby coś sie przestawiło jakimś guzikiem? nie mam pomysłów. problem z radiem? czy moze jakies kabelki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwila poszedłem i sprawdziłem po wyjęciu tych dużych żarówek dalej świeci to podświetlenie. Ale po wyjęciu tej kostki z kilkoma kablami, podświetlenie nie zapala się po zamknięciu auta, Czy to może znaczyć ze ten cały panel z podsufitki coś pieprzy? Może sam przełącznik? Nie pomyślałem i mogłem te dwie male wyjąć żarówki jeszcze i sprawdzić czy dalej tak będzie... Niedługo sprawdzę,

A te żaróweczki szybko się nagrzewają te dwie duże i dwie małe to normalne chyba co?

Czy coś innego ?>

Dziękówka


Byłem wyjąłem wszystkie żarówki (4) i nic. No chyba ze te dwie czerwone diody coś psuja ale wątpię. Wiec tak jak mówiłem po odłączeniu tej wtyczki podswietlenie gasnie. Nie wiem co jest nie tak albo się pali podświetlenie sufitki albo podświetlenie calego panelu na czerwono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest też tak samo albo pali sie podsufitka albo panel .

tylko u mnie jest tak że mam brak podswietlania konsoli srodkowej.

i też walczę z tym miesiąc rozbierając co sie da i nic.


skoro u ciebie cos jest nie teges a u mnie jest to podobne to wina leży po stronie panelu podswietlania podsufitki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz kogoś żeby podmienić panel? albo chociaż sam guzik może? bo u mnie ciężko,

By było wiadomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jakies schemat, ktory kabelek za to odpowiada? Ma ktos schemat tego panelu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobna akcje ze po zamknięciu całe podświetlanie się świeciło Okazało się ze w liczniku było coś zrypane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a coś dokładniej wiesz?? I co zrobiłeś, wymieniłeś licznik pewnie co. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to u ciebie sie pali cały czas a u mnie znów nie pali sie wcale. jak sie wkur.... to oddam auto do elektryka niech on szuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a coś dokładniej wiesz?? I co zrobiłeś, wymieniłeś licznik pewnie co. :)

Licznika nie zmieniałem Wstawiłem do elektryka samochód Elektryk stwierdził ze jest coś uwalone w liczniku i go rozebrał poskładał i działa U mnie stało się tak po tym jak wiązki od ori radia nie przerobiłem pod zwykle radio Bo w ori wiązce miałem poprowadzony kabelek do pooświetlania radia A ja podpiolem SONY i d*pa bo w innym miejscu był ten pin odpowiadający za podświetlanie radia po zapłonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie znalazłem . ostatnio rozebrałem cały srodek w poszukiwaniu winowajcy i nic wszystko sprawne ,kable całe itd.

chyba tak sobie myśle że to wina licznika jednak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to chodzi że auto mi jest potrzebne na codzien . na dojazdy do pracy i nie mam kiedy tego sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś rozwiązał problem to proszę bardzo o info :) Co było przyczyną. Za 3 tyg wracam do PL i niewiem czy oddawać go do elektryka, sami wiecie że ciężko o dobrego i zaufanego. Ostatnio po mechaniku miałem więcej strat niż zysków...

Pozdro i dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 99 % broi lampka w podsufitce, mam namysli całą tam tą płytkę, nie żarówke :)

Edytowane przez klaudyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...