Skocz do zawartości
IGNOROWANY

klekocze jak stary Diesel -dramat-nowe turbo-brak mocy


marcelinho

Rekomendowane odpowiedzi

witam.jeśli ktoś miał podobny przypadek lub wie gdzie było na forum proszę o zganienie za nowy wątek i link.jeśli nie to może któś mi pomoże bo mam nie lada zmartwienie. pierwszy raz zaklekotał rano ale nie od razu po odpaleniu tylko w czasie jazdy.moment " zamulił" i dalej poszedł normalnie .po jednym dniu i wyjechaniu w trasę zaczeła turbina łapać tryb awaryjny przy 140 pózniej przy 120 ale próbowałem ją przegonić i rozpędziłem sie do 170 .za kilkanaście km postój i po wyruszeniu w dalszą drogę klekot klekot klekot.WTF????brak mocy.jest słabo.mimo 492 kkm dalej wierzyłęm w ten motor mój niezawodny AFN ale cóż mogło mu sie stać??byłęm przekonany że to turbo zdechło.miało 4 lata i ok 250 kkm nalatane.dodam jeszcze że odpala za***iście(dotyk- 492 tys km!!) obroty w normie ani drgnie kreska obrotomierza

Edytowane przez marcelinho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sprecyzuj z czego jest ten klekot, szklanki, zawory czy co? poprzednie turbo sprawdzałeś pod względem luzów? logi robiles? kompresja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę poczytałem zrobiłem Vagiem błędy i zostaje 01269 co zdaje się jest błędem czujnika N108 wchodzącego do pompy.rzeczywiscie jest tam przetarty kabelek i tak czytałem że może to powodować klekot i brak mocy.pytanie czy przewód idzie bezpośrednio do czujnika czy do kostki i jest szansa to wyjąć i poizolowac. Koszty czujnika i znalezienie dobrego pompiarza który poskleja wiązki a weźmie za czujnik nie usmiechaja mi się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...