Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Brak mocy i tryb awaryjny


radi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam taki problem ze z dnia na dzien samochod stracil moc i odcina zaplon przy 4500,co moze byc przyczyna??dodam ze modol zaplonowy wymieniony,czujnik halla,przepustnica,swiece sprawdzone i kable,auto zachowuje sie tak samo na benzynie jak i na gazie.Niemam dostepu do VAGa wiec probuje wymieniac wszystko co mi przyjdzie na mysl bo mam 2gi silnik.Czy sondy lambda i czujnik spalania stukowego maja cos do tego,a moze wy macie jakies pomysly co wymienic??

Prosze o pomoc jak najszybciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainwestowac w Vaga to w IRL nie takie proste,jak bym byl w polsce to by nie bylo problemu-jak by ktos cos wiedzial co mozna jescze wymienic to prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam takie pytanko do ciebie ponieważ sam siedzę w UK i nie mam dostępu zbytnio do mechanika dobrego itd. Z autkiem mam ten sam problem chodzi troszkę nie równo i przy wysokich obrotach jak by odcinało mi zapłon.Moje pytanko jest następujące jak dostałeś sie do katalizatora? ponieważ nie wiem czy podnieść go lewarem czy jechać gdzieś na jakiś kanał (chociaż to pewnie będzie trudne do znalezienia) Dziękuje za odp. i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochod podnioslem na lewarku z jednej strony jak najwyzej mogem i go zabezpieczylem,potem i sie wczolgalem pod samochod,sruby od kata napewno ci sie nie odkreca tylko po urywaja lub trzeba bedzie ciac brzeszczotem,wiec zaopatrz sie w 3 sruby z nakretkami -8mm,od strony tlumika jest objemka,z ta niebedzie prolemu!Wyjmij kata i wydlub z niego wszystko....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...