Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sa spryskiwacze a brak Xenonów ?


Lukas90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jak w temacie.Nie mam Xenonów, a są spryskiwacze i reflektory są dostosowane pod xenon.Na kloszach jest oznaczenie "DC" na światła mijania czyli z tego co wiem pod xenony i nabityjest napis "Xenon DS1/bądź Halogen H7" czy jakoś tak i "HC" chyba na drogowe .Pomocy.Są one dostosowane na Xenony czy nie.Bo z tego co czytałem to jeżeli jest skrót "DC" na kloszu to tak.Poradźcie coś na ten temat??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dc lampa wyladowcza xenon tak samo d2s

Wysłane z mojego GT-I9505

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie masz pakiet "winter" czy coś w tym stylu. Wychodziły wersje ze spryskiwaczami bez ksenonów, najczęsciej szły na rynek skandynawski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam zwykłą H7 na światłach mijania...Jak to wygląda z mocowaniem żarników do tego klosza??z tego co wiem wygląda inaczej?Może jakieś zesawy polecacie czy coś podobnego??Dużo będe musiał przerabiać???Przetwornic nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup zestaw xenon i będzie z głowy .... zależy czy kupisz hid czy ori wejdź na odpowiedni dział wszystko jest tylko trzeba poszukać

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy nie są przystosowane pod ksenon, są m.in inne silniczki oraz mocowanie zarówek. Oczywiście możesz dodać zestaw HID, ale bedziesz miał problem podczas montażu układu samopoziomowania. Zasadnicze pytanie: chcesz miec tylko xenon(prawdopodobnie oślepiający innych jak żle ustawisz lampy), czy zalezy Ci na legalnym,ori rozwiązaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pomyśl nad zakupem całych lamp bixenonowych z soczewkami z audi a4 b8. Jest to najlepsza opcja jakość(ilość światła)/cena.

Cenowo wygląda to tak:

- układ samopoziomowania - 200-400zł

- gołe lampy + soczewki z b8 - 400-800zł

- nowe palniki i przetwornice - 300-600

Warto poszukać kogoś kto rozbiera angliki i kupić cały zestaw. (Lampy są uniwersalne na ruch lewo i prawo stronny).

Opcja tańsza, ale pracochłonna: Kupic uszkodzone(pęknięta obudowa, mocowanie) lampy ksenonowe i przełożyć do swoich lamp same silniczki i soczewki z mocowaniem pod palnik ksenonowy. W lampach H7 jest miejsce do mocowanie przetwornicy(wystarczy wyciąć kawałek plastiku.)

Edytowane przez kkam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...