Jump to content
IGNORED

Doświetlenie Zakrętów Moduł ?

klakier764

Recommended Posts

Koledzy mam pytanie mam w aucie Coming home w halogenach i czujnik zmierzchu chciał bym sobie jeszcze coś takiego dołożyć http://allegro.pl/show_item.php?item=5308228448Pytanie mam takie czy będzie koligować z tym systemem co mam czy nie będzie ????

Z góry dziękuję za odpowiedz

Kolego ten moduł do którego podałeś link jest do niczego. Z tego co pisze w aukcji to halogeny włączają ci się po włączeniu kierunków i nie ma to znaczenia czy jest ciemno czy jasno. Druga sprawa to np. jadąc drogą 2-pasmową zmieniając pasy z lewego na prawy będziesz non stop świecił halogenami, a to chyba nie o to chodzi. Doświetlenie zakrętów powinno działać tylko po zmroku i włączać się po sygnale z czujnika skrętu. Takie modułu też znajdziesz na allegro, ale kosztują 10 - 15 razy więcej niż ten z twojej aukcji.

Kolego ten moduł do którego podałeś link jest do niczego. Z tego co pisze w aukcji to halogeny włączają ci się po włączeniu kierunków i nie ma to znaczenia czy jest ciemno czy jasno. Druga sprawa to np. jadąc drogą 2-pasmową zmieniając pasy z lewego na prawy będziesz non stop świecił halogenami, a to chyba nie o to chodzi. Doświetlenie zakrętów powinno działać tylko po zmroku i włączać się po sygnale z czujnika skrętu. Takie modułu też znajdziesz na allegro, ale kosztują 10 - 15 razy więcej niż ten z twojej aukcji.

a jest sens montowac toakie doswietlanie co piszesz jak mam bi xenon z doswietlaniem orginalnie,masz moze linka bo ja tez zagladalem ale znalazlem takie co kolega pokazal wyzej i zrezygnowalem.

Faktycznie szkoda kasy i czasu tak na prawde nie potrzebne ale fajne Dzięki za odpowiedz rezygnuję z tego dodatku

Faktycznie szkoda kasy i czasu tak na prawde nie potrzebne ale fajne Dzięki za odpowiedz rezygnuję z tego dodatku

http://allegro.pl/doswietlanie-zakretow-can-bus-homologacja-vat-w-wa-i5294287519.html

tu masz kolego cos lepszego.

Edited by moglaj80