Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Doświetlenie Zakrętów Moduł ?


klakier764

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mam pytanie mam w aucie Coming home w halogenach i czujnik zmierzchu chciał bym sobie jeszcze coś takiego dołożyć http://allegro.pl/show_item.php?item=5308228448Pytanie mam takie czy będzie koligować z tym systemem co mam czy nie będzie ????

Z góry dziękuję za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ten moduł do którego podałeś link jest do niczego. Z tego co pisze w aukcji to halogeny włączają ci się po włączeniu kierunków i nie ma to znaczenia czy jest ciemno czy jasno. Druga sprawa to np. jadąc drogą 2-pasmową zmieniając pasy z lewego na prawy będziesz non stop świecił halogenami, a to chyba nie o to chodzi. Doświetlenie zakrętów powinno działać tylko po zmroku i włączać się po sygnale z czujnika skrętu. Takie modułu też znajdziesz na allegro, ale kosztują 10 - 15 razy więcej niż ten z twojej aukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ten moduł do którego podałeś link jest do niczego. Z tego co pisze w aukcji to halogeny włączają ci się po włączeniu kierunków i nie ma to znaczenia czy jest ciemno czy jasno. Druga sprawa to np. jadąc drogą 2-pasmową zmieniając pasy z lewego na prawy będziesz non stop świecił halogenami, a to chyba nie o to chodzi. Doświetlenie zakrętów powinno działać tylko po zmroku i włączać się po sygnale z czujnika skrętu. Takie modułu też znajdziesz na allegro, ale kosztują 10 - 15 razy więcej niż ten z twojej aukcji.

a jest sens montowac toakie doswietlanie co piszesz jak mam bi xenon z doswietlaniem orginalnie,masz moze linka bo ja tez zagladalem ale znalazlem takie co kolega pokazal wyzej i zrezygnowalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie szkoda kasy i czasu tak na prawde nie potrzebne ale fajne Dzięki za odpowiedz rezygnuję z tego dodatku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie szkoda kasy i czasu tak na prawde nie potrzebne ale fajne Dzięki za odpowiedz rezygnuję z tego dodatku

http://allegro.pl/doswietlanie-zakretow-can-bus-homologacja-vat-w-wa-i5294287519.html

tu masz kolego cos lepszego.

Edytowane przez moglaj80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...