Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AHH+0.216+GT1749va NOWE LOGI


Lukaszhenleys

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy kupilem turbo sztanga gruszki chodzila bardzo plynnie nawet w Basic Settings chodzila plynnie patrzac na nia...1.5cm miala ruchu.Cos jeszcze widzisz kolego w logach nie pokojacego.Dodam ze jest nowy N75 wymienione wezyki podcisnienia wyczyszczony kol.ssacy.Wczoraj wymienilem olej wraz z filtrami(Mann).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modzone auto wymaga wiedzy tunerów. Piszesz ze logi statyczne a są dynamiczne i BS na nastepny raz trzymaj sie jakiś regół. Na moje amatorskie oko widać: kąt wtrysku 52 czyli ok, dawka 4.0 mg/r ja ustawiam na 3.6 w modzonym aucie mozna by pokusić sie o poniżej 3 mg/r, temp płynu 82 więc mało, temp powietrza w dolocie przy stat 37C przy jakiej temp robiłes logi ????, Widać ze kierownice sie poruszają co do samego turbo to gdyby to był standard to powiedział bym ze przeładowuje ale auto jest modzone, EGR działa choć dla mnie to dziwna sprawa według mojej opinii przy jakiś modach egr powinien wylecieć wierwszy, przepływka mierzy ok, korekcje ok.

Podsumowując: zmienił bym dawke, wywalił egr, podpytał bym sie tunerów czy turbo ma tak dmuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowiek uczy sie cale zycie :) Co do logow to teraz jestem calkiem glupi...gdzie widac w statycznych ze sa dynamiczne przeciez robilem je na wolnych obr.Co do egr nie jestem zwolennikiem jego wywalenia bo auto zmienia kulture pracy i to bardzo...temp. trzymie sie na poziomie 82,85 pewnie termostat nie org ale moge sie tez mylic.Temp. otoczenia byla 14st.A jak wyglada pompa i jej nastawnik??widac jej stan czy jest ok??Auta jeszcze nie hamowalem...jakies pomysly sugestie od czego by tu zaczac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pompy i nastawnika to ci napisałem, kąt 52, dawka 4mg/r korekcje tez w normie. Log statyczny gr 3 i 11 niby stat a jednak dynamiczny. EGR to zło przy modzonych autach bo duzo szybciej zapiekają sie łopaty. Kata wywaliłes ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do logow to masz racje :) blad w sztuce.Co do pompy myslalem ze z logow mozna jeszcze cos interesujacego odczytac.Kat wywalony.Na dniach wywale Egr calkowicie...Zaslepic czy calkiem wywalic N18?A czy moze miec wplyw na to szarpanie jak dalem stare uszczelki na kol.wydechowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wywalisz N18 bedzie błąd, co do uszczelek to nie mam pojęcia ale wszelkie nieszczelności są niepożądane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tyg wywale turbo wyczyszcze zaloze nowe uszczelki i wrzuce logi...patrzac na logi 011 to turbo delikatnie kuleje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z turbiną cyrki. Wysterowanie zaworka N75 jest na max żeby zbić a dalej ona ładuje. Zobacz czy działa poprawnie N75 podpinając manometr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie posidam manometru.Moge go podmienic z innym o tych samych nr.A czy podmiana na N18 wchodzi w gre?

Edytowane przez Lukaszhenleys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A patrzyles jaki jest skok sztangi co do dawki paliwa wszystko zależy jakie jest zadymienie jak tuner ogarnął ja przy 216 wtryskach mam 5 mg ustawiając mniejsza mam zadymienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...