Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR]Zamiana czujników ABS-u


gcienki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam małe pytanko.

Ze swojej audiki wyjełem tylne czujnki ABS-u. Widnieje na nich oznaczenie 9D0 927 807 A. Chodziłem pytałem po sklepach i nikt mi nie może zaoferować czujników z takim oznaczeniem. Mają ale zamiast ‘A” na końcu jest „C” reszta bez zmian. Wiec jeżeli nie mogę dostac takich jak miałem to czy mogę zamontować z oznaczeniem 9D0 927 807 C i ABS będzie działał bez problemów czy w tych czujnikach jest jakaś różnica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja. Poprawnie ma być 8D0 927 807. ETKA ma tylko ten numer z końcówką C [br]Dopisany: 23 Październik 2008, 14:12_________________________________________________Dla zainteresowanych. Czujnik ABS o nr 8D0 927 807 A można śmiało wymienić na ten sam numer z końcówką „C”. Obecnie tylna oś ma jeden czujnik z „A” a drugi „C”. ABS działa bez problemu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robilem tak samo u siebie wymiana czujnika na podobny cos tam troche zmienione koncowe literki

dziala ok poza malym szczegolem

jazda z duza predkoscia po autostradzie 170-180 czyli prawie max dla mojego autka

potrafi zapalic sie kontrolka ABS i miga czerona kontrolka

ratunek to zjazd na parking wylaczenie silnika policzenie do 10 i jazda spowrotem kontrolki gasna

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...