Jump to content
IGNORED

izolacja nadkoli przednich, szum opon

pawant

Recommended Posts

Witam

Mam tylko jedno krótkie pytanie. Czy w audi a4 b6 powinny fabrycznie być zamontowane jakieś wygłuszenia nadkoli przednich? Jeżeli tak to plis o jakieś zdjęcie jak to ma wyglądać. W moim aucie strasznie przenosi się szum opon do wnętrza kabiny. Na gładkim asfalcie cicho, a na szorstkim strasznie głośno. Szum ten można porównać do "sokowirówki z otwartym korkiem". Na różnych powierzchniach różnie. Opony już kupiłem dwa razy nowe i tylko wydałem niepotrzebnie kasę, bo przełożyłem od znajomego z takiego samego auta jego koła z jego oponami i efekt taki sam (u niego oczywiście tego nie słychać). Może brakuje jakiejś zaślepki. Plis o pomoc info. Może ktoś z was miał taki przypadek i wie co w trawie piszczy.

Pozdrawiam:

Paweł

A masz coś wsadzone przy poczatku nadkola od drzwi ? widać wygłuszenie jak otwierasz drzwi na przestrzał .. jak masz pustkę to masz winę tego szumu ..

Tak wygląda np u mnie wygluszenie 3fdb2af3e0a5f21271a1e013f73200ae.jpg

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka
A tak bez c947389d1ea9e9f3453b88aa1b889b00.jpg

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Kazek moim zdaniem to co jest u Ciebie to nie jest oryginał ale mogę się mylić:) Wiem że montowali kawałek gąbki przytulonej do błotnika i przez to one rdzewieją, może pełni to funkcję wygłuszenia a ktoś to wywalił? ZObacz sobie bo na forum jest z tym wątek :wink:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/238187-rdza-nadkoli-przednich/

Ja takiego czegoś nie miałem. Znalazłem tylko wspomnianą gąbkę. Ktoś u Ciebie musiał to sam włożyć.

Nikt tego sam nie wykładał ewentualnie ktoś wyjął numer części 8E0821111A lewy 8E0821112A prawy

A koledzy cały piszą cały czas o elemencie 8E0821197 lewy 8E0821197B prawy. Kłania się etka i trochę szukania. A jak ktoś nie wieży to nich zdejmie natkole i się przekona

U mnie to cos jes jeszcze dodatkowo osłonięte plastikiem, ale potwierdzam, ze cos w te przestrzeń upchane jest.