Skocz do zawartości
IGNOROWANY

izolacja nadkoli przednich, szum opon


pawant

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam tylko jedno krótkie pytanie. Czy w audi a4 b6 powinny fabrycznie być zamontowane jakieś wygłuszenia nadkoli przednich? Jeżeli tak to plis o jakieś zdjęcie jak to ma wyglądać. W moim aucie strasznie przenosi się szum opon do wnętrza kabiny. Na gładkim asfalcie cicho, a na szorstkim strasznie głośno. Szum ten można porównać do "sokowirówki z otwartym korkiem". Na różnych powierzchniach różnie. Opony już kupiłem dwa razy nowe i tylko wydałem niepotrzebnie kasę, bo przełożyłem od znajomego z takiego samego auta jego koła z jego oponami i efekt taki sam (u niego oczywiście tego nie słychać). Może brakuje jakiejś zaślepki. Plis o pomoc info. Może ktoś z was miał taki przypadek i wie co w trawie piszczy.

Pozdrawiam:

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz coś wsadzone przy poczatku nadkola od drzwi ? widać wygłuszenie jak otwierasz drzwi na przestrzał .. jak masz pustkę to masz winę tego szumu ..


Tak wygląda np u mnie wygluszenie 3fdb2af3e0a5f21271a1e013f73200ae.jpg

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka
A tak bez c947389d1ea9e9f3453b88aa1b889b00.jpg

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazek moim zdaniem to co jest u Ciebie to nie jest oryginał ale mogę się mylić:) Wiem że montowali kawałek gąbki przytulonej do błotnika i przez to one rdzewieją, może pełni to funkcję wygłuszenia a ktoś to wywalił? ZObacz sobie bo na forum jest z tym wątek :wink:


http://a4-klub.pl/index.php?/topic/238187-rdza-nadkoli-przednich/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja takiego czegoś nie miałem. Znalazłem tylko wspomnianą gąbkę. Ktoś u Ciebie musiał to sam włożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tego sam nie wykładał ewentualnie ktoś wyjął numer części 8E0821111A lewy 8E0821112A prawy

A koledzy cały piszą cały czas o elemencie 8E0821197 lewy 8E0821197B prawy. Kłania się etka i trochę szukania. A jak ktoś nie wieży to nich zdejmie natkole i się przekona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to cos jes jeszcze dodatkowo osłonięte plastikiem, ale potwierdzam, ze cos w te przestrzeń upchane jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...