Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podłokietnik, kabel radia, moneta blokująca popielniczkę


tomekk11

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Mam 3 problemy:

1. Często spotykany-ułamany uchwyt klapy w podłokietniku (otwiera się po podniesieniu). Co zrobić i jak aby trzymało? Rzep? Magnes? Czytałem w internecie ale nie doczytałem jakoś :)

2. Wpadła mi złotówka w szparę zaznaczoną na zdjęciu i otwiera się tylko trochę zamknięcie popielniczki. Jak wyjąć monetę? Próbowałem wszystkim co wpadło do głowy i :facepalm:

f205a095dbf7dbf7.jpg

3. Mam radio Pioneer DEH-P5530MP i mam zamiar kupić kabel AUX-JACK aby słuchać muzyki z telefonu. Którędy jednak wyprowadzić ten kabel? Najlepsze miejsce to chyba te z poprzedniego zdjęcia, na tej półce, mało widocznie i jest gdzie położyć telefon, jednak dałoby to się zrobić bez dużego niszczenia plastiku? ;)

Z góry dzięki za odpowiedzi! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie popielniczki, to po prostu rozebrać ,wyciągnąć z tunelu i na pewno pieniążek wyskoczy. Aby sie do tego dostać. Ciągniemy ramkę biegów do góry, jest ona na takie 4 zatrzaski, zobaczysz dwie śruby lewo/prawo odkrecic, potem podważasz zaślepkę we wnętrzu tunelu płaskim srubkretem i juz masz wszystko na wierzchu. Wysuniesz popielniczkę ze wtyczki i na pewno dostaniesz sie do tego pieniazka.

W sprawie podłokietnika, no coz nic z nim nie zrobisz. Albo będziesz z nim jeździł , a jak ci przeszkadza to kolega z forum sprZedaje zatrzaski z Alu i juz na pewno nie peknie. Poszukaj w dziale sprzedam .

PoZdro! :)

Edytowane przez Audi sline
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie! Tyle roboty przez nieuwagę... :D Nie znalazłem niestety tych zatrzasków, jak będzie czas zrobię coś prowizoryczne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ich znaleźć nie musisz. Tylko ta ramka jest mocowana od dołu na 4 zatrzaskach. Jak chwycisz mieszek biegów z lewej i prawej strony ciągniesz do góry i wychodzi. Reszta jak Ci napisałem.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złap za mieszek i pociąg do góry, nie martw się nic nie wyrwiesz :wink: Później zobaczysz dwie śrubki od popielniczki tak jak kolega wyżej napisał :) Poradzisz sobie nic nie ma trudnego :) A z podłokietnikiem to kiedyś czytałem że na magnesie robią, takim do szafek w meblach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega snajper007 robi te aluminiowe klamki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki jeszcze raz :) Miałem na myśli ze zatrzasków do podłokietnika nie znalazłem na forum, ale ok ;) Zobaczę jeszcze, może i ja na takie magnesy zrobię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...