Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] końcówki wtrysków jak to z nimi jest?????????????


jarek3251

Rekomendowane odpowiedzi

witam panowie ostatnio gadaliśmy z kolegą na temat końcówek wtrysków do 1z i on powiedział ze takiej części zamiennej nie ma a ze pracuje w sklepie z częściami nie za bardzo sie z nim kłóciłem, jak to wreszcie jest jedni mówią ze sie to wymienia drudzy ze nie. patrzyłem w sklepie z ciekawości i rzeczywiście takiej rzeczy do 1z nie ma są tylko całe wtryski i to do tego drogie jak cholera. jeśli nie ma tego w sklepie a sie je wymienia to gdzie to nabyć????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile kosztowało to was????[br]Dopisany: 20 Październik 2008, 22:06_________________________________________________czyli jednak mit obalony wymienia sie same końcówki w 1z???? a samemu da sie to rade zrobić?????????????????i jakie ceny tych końcówek ??????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszt ok 250 zł z założeniem i regulacją, sam nic nie zrobisz, zgłoś się do dobrego pompiarza[br]Dopisany: 20 Październik 2008, 22:14_________________________________________________82 km od Łukowa jest miejscowość Dębe Wielkie (koło Mińska Mazowieckiego) ja tam zakładałem i polecam gościa naprawdę zna się na rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi ten gość z allegro krzyknął 239zł za jeden wtrysk to czy ja wiem czy to takie dobre??????????????

no to poszukaj taniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...