Skocz do zawartości
IGNOROWANY

My DarkBlue A4 B5


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nic nie stuka nie puka, to nie znaczy, że nie trzeba wymienić :D mam zamiar jeszcze wymienić komplet wahaczy oraz tarcze+kocki tył. Następnie będę rozmyślał doposażeniu. Enczu jakim sposobem kuce w góre przy wolnossaku? :D

Sory, nie zauważyłem :kox: Skoro myśleć będziesz nad doposażaniem dopiero to może jednak skuś się na chociażby 17' a nie 16'? Mam porównania i powiem szczerze, żadna 16 nie zrobi roboty choćby miała kosmiczny wzór i kosztowała milion dolarów - po prostu zginie i to na dodatek w balonach :banan: Na 17 można już coś powalczyć, nie bój się tak bardzo o zawieszenie, też zmieniam moje 16 na lato i miałem problem czy 17 czy 18 i biorę 18, bo każdy co zmieni na 17 i tak myśli nad większym. Tym bardziej, że wahacze zmieniasz, więc co tu się bawić w maluchy. Wiadomo, że na nasze drogi 70% ludzi poleci Ci 16, bo połamiesz, powyginasz. Jak o samochód się dba i jeździ z głową to nic się nie stanie. A łapiąc każdą jape na drodze to i 16 na mega balonie rozwalisz, więc całość zależy od kierowcy i mądrej jazdy moim zdaniem. Od siebie dodam, że przenosząc się do nowej pracy (jeżdżę busami) jeździłem jakiś czas z szefem bardzo chwalił za omijanie dziur i cenił sobie, że są kierowcy, którzy zwracają na nie uwagę, bo inaczej zawsze idzie się do mechanika jak wiadomo, że ktoś nie wygina w banany wahaczy przez dziury.

A no i jeśli nie planujesz jakoś drastycznie obniżyć auta, żeby był totalny beton i zero amortyzacji to 17 ma gdzie pracować w nadkolu, spoko

PS. nie uważam się za mistrza kierownicy jakby ktoś już chciał hejtować, opinia osoby z zewnątrz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie zrobione:

-płukanie silnika

-zalany olej Liqui Moly 2623 Synthoil High Tech 5W-40

-wymieniony filtr paliwa na UFI

-wymieniony filtr oleju na bosch

-wymieniony filtr powietrza

-kable zapłonowe beru

Do zrobienia:

-wymiana zewnętrznej osłony przegubu

-wymiana poduszek skrzyni biegów

- w dalszej przyszłości wymiana tulejek tylnej belki


Do dnia dzisiejszego zostało zrobione:

- wymieniona lewa poduszka skrzyni

- wymieniona osłona przegubu

- wymienione wszystkie 8 szt. wahaczy na nowe ms

- wymieniony reduktor LPG (gwarancyjne)


W ubiegłym tygodniu wymieniona chłodniczka oleju.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak zdecydowałem się zostawić po wielu przemyśleniach, a przyczyna jest prosta. Za 2 miesiące mam swoje wesele więc mega wydatki (niestety tatuś nie wykłada kasy więc sam se sponsoruje :decayed:. Ponadto w auto włożyłem dużooo kasy, która rzecz jasna się nie zwróci. Dziś dodatkowo zakładam nówki oponki+geometria. Chciałbym zmienić na b6, ale to znowu wydatki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...