Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

My DarkBlue A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nic nie stuka nie puka, to nie znaczy, że nie trzeba wymienić :D mam zamiar jeszcze wymienić komplet wahaczy oraz tarcze+kocki tył. Następnie będę rozmyślał doposażeniu. Enczu jakim sposobem kuce w góre przy wolnossaku? :D

Sory, nie zauważyłem :kox: Skoro myśleć będziesz nad doposażaniem dopiero to może jednak skuś się na chociażby 17' a nie 16'? Mam porównania i powiem szczerze, żadna 16 nie zrobi roboty choćby miała kosmiczny wzór i kosztowała milion dolarów - po prostu zginie i to na dodatek w balonach :banan: Na 17 można już coś powalczyć, nie bój się tak bardzo o zawieszenie, też zmieniam moje 16 na lato i miałem problem czy 17 czy 18 i biorę 18, bo każdy co zmieni na 17 i tak myśli nad większym. Tym bardziej, że wahacze zmieniasz, więc co tu się bawić w maluchy. Wiadomo, że na nasze drogi 70% ludzi poleci Ci 16, bo połamiesz, powyginasz. Jak o samochód się dba i jeździ z głową to nic się nie stanie. A łapiąc każdą jape na drodze to i 16 na mega balonie rozwalisz, więc całość zależy od kierowcy i mądrej jazdy moim zdaniem. Od siebie dodam, że przenosząc się do nowej pracy (jeżdżę busami) jeździłem jakiś czas z szefem bardzo chwalił za omijanie dziur i cenił sobie, że są kierowcy, którzy zwracają na nie uwagę, bo inaczej zawsze idzie się do mechanika jak wiadomo, że ktoś nie wygina w banany wahaczy przez dziury.

A no i jeśli nie planujesz jakoś drastycznie obniżyć auta, żeby był totalny beton i zero amortyzacji to 17 ma gdzie pracować w nadkolu, spoko

PS. nie uważam się za mistrza kierownicy jakby ktoś już chciał hejtować, opinia osoby z zewnątrz :decayed:

Opublikowano

Panowie po świętach mała zmiana planów zaistniała. Sądzicie, że ile mógłbym wziąć kasy za mój egzemplarz??

Opublikowano

7/9 tyś

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Ostatnie zrobione:

-płukanie silnika

-zalany olej Liqui Moly 2623 Synthoil High Tech 5W-40

-wymieniony filtr paliwa na UFI

-wymieniony filtr oleju na bosch

-wymieniony filtr powietrza

-kable zapłonowe beru

Do zrobienia:

-wymiana zewnętrznej osłony przegubu

-wymiana poduszek skrzyni biegów

- w dalszej przyszłości wymiana tulejek tylnej belki


Do dnia dzisiejszego zostało zrobione:

- wymieniona lewa poduszka skrzyni

- wymieniona osłona przegubu

- wymienione wszystkie 8 szt. wahaczy na nowe ms

- wymieniony reduktor LPG (gwarancyjne)


W ubiegłym tygodniu wymieniona chłodniczka oleju.

Edytowane przez Gość

Opublikowano

Czyli jednak nie idzie pod młotek? ;)

Opublikowano

Jednak zdecydowałem się zostawić po wielu przemyśleniach, a przyczyna jest prosta. Za 2 miesiące mam swoje wesele więc mega wydatki (niestety tatuś nie wykłada kasy więc sam se sponsoruje :decayed:. Ponadto w auto włożyłem dużooo kasy, która rzecz jasna się nie zwróci. Dziś dodatkowo zakładam nówki oponki+geometria. Chciałbym zmienić na b6, ale to znowu wydatki...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.