Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zawór DV w 1.8T


--Rafcio--

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ten zawór już kwalifikuje się do wymiany? Na co dokładnie ma wpływ uszkodzony zawór DV? Jeżeli miałbym go wymienić to na jaki numer doradzili byście bo stary ma nr 058 145 710, według etki ma być 034 145 710B a gdzieś wyczytałem że ludzie wkładają od RS6 bo podobno jest trwalszy o nr 06A 145 710P. Z góry dzięki.

https://www.youtube.com/watch?v=1T9SqoNBT34

Edytowane przez Techotronic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki problem wczoraj przy wymianie wężyka podciśnienia zaworu DV po wyjęciu tego zaworu wypadła mi śrubka - od czego ona jest? Dodam iż auto wydaje mi się że normalnie pracuje proszę o pomoc. Mój silnik APU

91e9145ac48ad654med.jpg

811deceda9aafe6bmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy ten zawór już kwalifikuje się do wymiany?

Tak. Mocniejszy od P jest z końcówką N. ;)


od czego ona jest?

Jaki to rozmiar??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak brać ten N? Jest tu jakaś różnica bo nie chcę później klopotów jakichś z mocą czy obrotami dla tego się pytam
Edytowane przez Techotronic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzę się u siebie w AEB czy może gdzieś taka śruba jest i Ci napiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mi przychodzi do głowy to jakaś kontra od turbiny bo ma takie delikatne nacięcie jakby wyważane było poprzez nacięcie ale nie jestem pewien ewentualnie jakiemuś mechaniorowi wpadło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmiar 10 w środku jest otwór jakieś 4mm gwintowany

Turbo_K03_002.jpg

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem właśnie o tej nakrętce czy pod nią jest jeszcze jakaś nakrętka? i czy jak sam ją przykręcę to nic się nie stanie? i dlaczego ona mogła się odkręcić? Dziękuję Panowie za podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powracam do swojego pytania czy mogę wstawić zawór DV z numerem od RS6 i wszystko będzie działać bo niechcę później jakichś cyrków.Auto mam w serii 150km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tylko zawór od RS system w ASO do większości 1.8T go wyrzuca. ;) Możesz spokojnie montować. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...