Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czy taka dokładka będzie pasować do A4 B6?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kolego normalnie pod zderzakiem u dołu na małe wkręty i zaczynaj od środka a i może być ci potrzebna opalarka do wyprofilowania pod zderzak,musi ona być mocowana na samym prawie rancie zderzaka

Opublikowano
  • Autor

kolego normalnie pod zderzakiem u dołu na małe wkręty i zaczynaj od środka a i może być ci potrzebna opalarka do wyprofilowania pod zderzak,musi ona być mocowana na samym prawie rancie zderzaka

Opalarka mówisz... Mogę sam tego nie zrobić coś czuję :D

Opublikowano

Ta dokładka pasuje do wszystkiego! :decayed: Bez problemu sam dopasujesz tą dokładeczkę :)

Opublikowano
  • Autor

No oby tak bylo :D Bo mam, a raczej nie mam zbyt duzych zdolnosci manualnych ;)

Ktos moglby podeslac link do tematu o montazu tego?

Opublikowano

Też właśnie zamówiłem i będe dłubał :P

Opublikowano
  • Autor

Też właśnie zamówiłem i będe dłubał :P

Daj znac co i jak, okej? :P

Opublikowano

Nie ma problemu, z tego co wyczytałem połowa forum posiadaczy b6 ma tą dokładke :D

Opublikowano

Bez opalarki dasz rade

wczoraj znajomy sam zakladal,male wkrety montaz ok 40min

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ma ktoś fotkę jak wygląda z tą dokładką ?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nie ma problemu, z tego co wyczytałem połowa forum posiadaczy b6 ma tą dokładke :D

I jak, zamontowałeś ją? :a4fan:

Opublikowano

do zwyklego zderzaka tez podejdzie?

Opublikowano
  • Autor

do zwyklego zderzaka tez podejdzie?

Bez problemu :)

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wrzucie zdjęcie bo się zastanawiam nad dokłada lub z wersji sline tylko ze sama dokłada używana 400 zł + większe kratki w zderzaku to koszta sieb robią kolosalne. Było by git jak by to ktos zaprezentował.

Opublikowano

Ja narazie nie montowałem..obniżyłem auto eibach pro kit i dokładka leży w piwnicy bo niewiem czy nie będzie robiła za pług.

Edytowane przez grampp

Opublikowano

Ja posiadam same sprężyny H&R obniżające niby 3,5 ale wydaje mi się że siadł z 5

A mógł byś chociaż przyłożyć do auta chociaż żebym miał podgląd jak to będzie wyglądać.?
Był bym wdzięczny

Opublikowano

Ja narazie nie montowałem..obniżyłem auto eibach pro kit i dokładka leży w piwnicy bo niewiem czy nie będzie robiła za pług.

Nie przesadzaj,na tym setupie masz jeszcze w pełni bezpieczny prześwit, ja przy prześwicie w najniższym miejscu niecałych 4cm od 2 miesięcy jej nie urwałem, a zdarzało mi się zjeżdżać z utwardzonych dróg ;) Seryjny zderzak ma sporo zapasu do ziemi ;)

Ja posiadam same sprężyny H&R obniżające niby 3,5 ale wydaje mi się że siadł z 5

A mógł byś chociaż przyłożyć do auta chociaż żebym miał podgląd jak to będzie wyglądać.?

Był bym wdzięczny

Tak to poglądowo wygląda u mnie:

8b0d2b314028f9e2.jpg

Opublikowano

Ja narazie nie montowałem..obniżyłem auto eibach pro kit i dokładka leży w piwnicy bo niewiem czy nie będzie robiła za pług.

Nie przesadzaj,na tym setupie masz jeszcze w pełni bezpieczny prześwit, ja przy prześwicie w najniższym miejscu niecałych 4cm od 2 miesięcy jej nie urwałem, a zdarzało mi się zjeżdżać z utwardzonych dróg ;) Seryjny zderzak ma sporo zapasu do ziemi ;)

Ja posiadam same sprężyny H&R obniżające niby 3,5 ale wydaje mi się że siadł z 5

A mógł byś chociaż przyłożyć do auta chociaż żebym miał podgląd jak to będzie wyglądać.?

Był bym wdzięczny

Tak to poglądowo wygląda u mnie:

8b0d2b314028f9e2.jpg

Noooo elegancko siedzi. Ta sama nakładka jak prezentowali koledzy z Leona ? Dał byś rade pierdyknac foto jak masz to zamontowane od poczatu nakładki czy jakoś wypośrodkowane?

Opublikowano
  • Autor

Ja narazie nie montowałem..obniżyłem auto eibach pro kit i dokładka leży w piwnicy bo niewiem czy nie będzie robiła za pług.

Nie przesadzaj,na tym setupie masz jeszcze w pełni bezpieczny prześwit, ja przy prześwicie w najniższym miejscu niecałych 4cm od 2 miesięcy jej nie urwałem, a zdarzało mi się zjeżdżać z utwardzonych dróg ;) Seryjny zderzak ma sporo zapasu do ziemi ;)

Ja posiadam same sprężyny H&R obniżające niby 3,5 ale wydaje mi się że siadł z 5

A mógł byś chociaż przyłożyć do auta chociaż żebym miał podgląd jak to będzie wyglądać.?

Był bym wdzięczny

Tak to poglądowo wygląda u mnie:

8b0d2b314028f9e2.jpg

Noooo elegancko siedzi. Ta sama nakładka jak prezentowali koledzy z Leona ? Dał byś rade pierdyknac foto jak masz to zamontowane od poczatu nakładki czy jakoś wypośrodkowane?

Ra4al, kolego masz tu takie szybkie foto ode mnie :) Chyba o to Ci chodziło.

20150624_123711_zpsng2gxhuj.jpg

20150624_123719_zpsvocepwoo.jpg

20150624_123659_zpsnkpaqlvc.jpg

Opublikowano

Wiecie może czy dokładka do zderzaka ta dolna z wersji sline "hokejka" będzie pasować przy moim standardowym zderzaku? Z tego co zauważyłem to kratki są większe a cała reszta powinna raczej pasować. Co myślicie podejdzie??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.