Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Najzwyklejszy dwulitrowy Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie :hi:

Nie tak dawno trafiłem na to forum. Kilka dni temu pomyślałem sobie a pochwalę się tym co mam :decayed: . Moja laleczka trochę długawa bo w końcu Avant ale kocham takie :whistling:

Do rzeczy jest to A4 2006r. (pełny nie żaden oszust) 2.0 TDI 140km BRE przebiegu ma 260 tys. niestety na liczniku jest ciut mniej (nie moja zasługa). Kupowałem go od znajomego a on szykował ją na sprzedaż(dlatego cofnął licznik) ale zobaczyłem, przejechałem się i kupiłem. Jest to chyba najlepszy zakup jakiego dokonałem :banan: . 4 lata w rodzinie zero problemów, z ważniejszych napraw to dwumasa i bodajże EGR (nie pamietam dokładnie bo to było tak dawno :grin: ). 2.0 TDI super oszczędny silniczek (rekord w trasie 4.4l/100km jadąc za busikiem w tunelu aerodynamicznym :D ) Max zasięgu ile komputer pokazał to 1280km.

Z wyposażenia niewiele posiada (ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma :D ):

-RNS-e ze zmieniarką na 6 płyt CD

-dwustrefowa klima(ale to chyba standard)

-ABSy,ESP itp

-Multitronic (0 problemów :P )

-tempomacik

-kolorowy FIS

reszta to raczej podstawowe wyposażenie :kwasny:

Plany:

-podłokietnik (brakuje strasznie przy automaciku :facepalm: )- ZROBIONE, dzięki koledze AZIK

-wyczyszczenie rury wydechowej (brak DPF'a to i pokazuje zalety dieselka)- ZROBIONE

-nowe mapki do nawi

-regeneracja włącznika świateł

-polerka

-mooooooże jakieś koło większe :)

Więcej grzechów nie pamiętam ale jak sobie przypomnę to napiszę :decayed:

Ogólnie rzecz biorąc jest to zwykły avant jakich pełno u nas na drogach ale ten jakoś wyjątkowo mi się podoba (może dlatego że ciasny ale własny :D ) ale jest jeden warunek musi być czysty!

Kilka fotek:

(zdjęcia są jakie są, jeszcze na zimówkach bo miałem sprzedawać ale ludzie chcieli śmieszne pieniądze i zostawiłem sobie :) )

5pDItNz.jpg

3l9AIuG.jpg

NPHXJlE.jpg

U5xrVF8.jpg

ZAizRu5.jpg

TFCUeL6.jpg

PoH3Irn.jpg

(pół baku a tu FIS pokazuje 620km zasięgu :kox: )

A tutaj letni zestaw

YnSGTNs.jpg

Dzisiaj wpadł łokieć, wygoda, komfort nie do porównania :banan:

cVbEoQh.jpg

Rurka po wyczyszczeniu i umyciu :naughty: :

6oFPqME.jpg

bhZSCBJ.jpg

Oceniajcie, komentujcie :)

Edytowane przez githaros2

Opublikowano

Jest co robić :wink4:

PLany pewnie nie skończą się tylko na tych pomysłach.

Jak większe koło to i troszkę niżej musi być a reszta to już górki. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jeśli fundusze pozwolą to na pewno coś nowego wskoczy :)

A tu świeżo wyczyszczona rurka :banan: może któregoś dnia kupię papier ścierny i wodny to będę się przeglądał w niej :naughty:

ftkbKrf.jpg

7X8XXHS.jpg

Edytowane przez githaros2

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Olej w multi wymieniony? :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Wymieniany jakieś 30k km temu :wink:


Dzisiaj wpadły do mnie dwie rzeczy do niuni :banan:

1h9dh0.jpg

A taki jest efekt : (trzeba będzie jeszcze postojowe zmienić i coś fajnego w długie światła wrzucić)
2aj9f6s.jpg

Oraz zapaszek do auta o zapachu gumy balonowej :decayed:
california-car-scents-balboa-bubblegum.j

Powolutku do przodu idziemy. Niedawno miałem przykrą sytuację, poniekąd skorzystałem na niej bo wstawili mi dość ciekawe radyjko, tylko szkoda że ciszej gra od RNS-e :kwasny:
New_York_8_1.jpg

W związku z tym zmieniły się troszke plany odnośnie Audi :

- jakaś prosta kamera cofania

- dwururka

- ściema szybek

- kierownica multifunkcyjna wraz z manetkami F1 - i tu moje pytanko czy jeśli mam teraz podstawową kierownicę to czy mogę sobie wrzucić taką z manetkami i co bym potrzebował?

Edytowane przez githaros2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.