-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam, Potrzebowałbym *olej motul 5w40 specific 505.01 (bądź X-clean 8100) *wszystkie 4 filtry (paliwa/oleju/kabinowy/powietrza) Audi A4 B7 2.0 TDI BRE WAUZZZ8E16A220880
-
Skrypty dla MMI 3G HDD Basic LOW HIGH
Znalazłem u kogoś na chomikuj, pliki wrzucam w załączniku Skrypt_Ekran_Startowy_3G_Basic.zip Skrypt_Ekran_Startowy_3GP.zip
-
Spoty wrocławskie
Drą papsko, żeby zapiąć pomimo, że pas mam zapięty i powoli mnie to zaczyna denerwować. Oczywiście nie cały czas ale niekiedy pipka.
-
Spoty wrocławskie
Jak już się tak temat o VAGu rozkrecil to miałbym małe pytanko/prośbę. Czy ktoś we Wro wyłączył czujnik od pasów komputerkiem ? Jeśli tak to bardzo chętnie bym podjechał do kogoś z prośbą o zrobienie takiego majstersztyku :-) oczywiście nie za darmo :-D
-
A4 B9 Avant sport 2.0 TDI quattro S tronic
Gratulacje zamówienia! B9 jest piękna. Widziałem w salonie we Wrocławiu i robi mega wrażenie
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Piękne autko, aż żal sprzedawać
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Na wiosnę trzeba będzie się wziąć za to :-)
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Dzięki wielkie za info, kilku moich znajomych poleca również ten serwis na rogu Drzymały i Stanisławowskiej. Ja niestety z braku czasu zaplanowałem sobie przyciemnianie szybki na wiosnę. Teraz robię rozeznanie co gdzie i jak. Nowa Sól troszkę daleko ale jakbyśmy może tu na forum nazbierali ludzi do tego to by wpadł do Legnicy
-
Spoty wrocławskie
http://folieokienne.com.plna grota roweckiego. Dzięki wielkie
-
Spoty wrocławskie
Na Mokronosie dobrze myją w car spa nawet nie mają wygórowanych cen. Ja mam takie pytanko gdzie można przyciemnić szybki we Wrocławiu ?
-
Dolnoślaskie Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla Kierownika w B7 z dziennymi ledami i tylnymi a'la a6 dzisiaj kolo 11:30 na Strzegomskiej we Wro
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czołem
-
2.0 TDi 16V gorzej odpala po pierwszym rozruchu
Znawca ze mnie żaden ale miałem taki problem ze swoim, że na ciepłym silniku miał problem z odpaleniem (niekiedy na 2 razy musiałem odpalać) a na zimnym od sztycha. Mechanicy szukali przyczyn w rozruszniku. Okazało się że to dwumasa. Wymieniłem to od razu usterka ustała. Dodam, że przy odpalaniu na ciepłym taki dziwny odgłos jakby metal o metal się tłukł.
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Takie pytanko czy jest ktoś w okolicach Legnicy bądź w samej Legnicy kto wyłączył czujnik od pasów w B7 i oferowalby pomoc? Oczywiście nie za darmo Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Audi A6 C7 Avant 3.0Tdi Bi-Turbo 2012r. Individual by dRACoNIx
Dzieło sztuki nic tylko życzyć bezawaryjności