Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

githaros2

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam, Potrzebowałbym *olej motul 5w40 specific 505.01 (bądź X-clean 8100) *wszystkie 4 filtry (paliwa/oleju/kabinowy/powietrza) Audi A4 B7 2.0 TDI BRE WAUZZZ8E16A220880
  2. Znalazłem u kogoś na chomikuj, pliki wrzucam w załączniku Skrypt_Ekran_Startowy_3G_Basic.zip Skrypt_Ekran_Startowy_3GP.zip
  3. Drą papsko, żeby zapiąć pomimo, że pas mam zapięty i powoli mnie to zaczyna denerwować. Oczywiście nie cały czas ale niekiedy pipka.
  4. Jak już się tak temat o VAGu rozkrecil to miałbym małe pytanko/prośbę. Czy ktoś we Wro wyłączył czujnik od pasów komputerkiem ? Jeśli tak to bardzo chętnie bym podjechał do kogoś z prośbą o zrobienie takiego majstersztyku :-) oczywiście nie za darmo :-D
  5. Gratulacje zamówienia! B9 jest piękna. Widziałem w salonie we Wrocławiu i robi mega wrażenie
  6. Piękne autko, aż żal sprzedawać
  7. Na wiosnę trzeba będzie się wziąć za to :-)
  8. Dzięki wielkie za info, kilku moich znajomych poleca również ten serwis na rogu Drzymały i Stanisławowskiej. Ja niestety z braku czasu zaplanowałem sobie przyciemnianie szybki na wiosnę. Teraz robię rozeznanie co gdzie i jak. Nowa Sól troszkę daleko ale jakbyśmy może tu na forum nazbierali ludzi do tego to by wpadł do Legnicy
  9. http://folieokienne.com.plna grota roweckiego. Dzięki wielkie
  10. Na Mokronosie dobrze myją w car spa nawet nie mają wygórowanych cen. Ja mam takie pytanko gdzie można przyciemnić szybki we Wrocławiu ?
  11. Pozdrowienia dla Kierownika w B7 z dziennymi ledami i tylnymi a'la a6 dzisiaj kolo 11:30 na Strzegomskiej we Wro
  12. Znawca ze mnie żaden ale miałem taki problem ze swoim, że na ciepłym silniku miał problem z odpaleniem (niekiedy na 2 razy musiałem odpalać) a na zimnym od sztycha. Mechanicy szukali przyczyn w rozruszniku. Okazało się że to dwumasa. Wymieniłem to od razu usterka ustała. Dodam, że przy odpalaniu na ciepłym taki dziwny odgłos jakby metal o metal się tłukł.
  13. Takie pytanko czy jest ktoś w okolicach Legnicy bądź w samej Legnicy kto wyłączył czujnik od pasów w B7 i oferowalby pomoc? Oczywiście nie za darmo Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  14. Dzieło sztuki nic tylko życzyć bezawaryjności

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.