Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana Automata na Manual


fox_tychy

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, przez problemy z moim automatem powoli zaczynam się zastanawiać nad zmianą skrzyni na manualną, ponoć koszty oscylują w granicach 1500zł wiem że takie operacje robi koleś w Bydgoszczy i gdzieś pod Wrocławiem, nie interesował by ktoś sprawdzony ze Śląska.
Wie ktoś może gdzie lub zna kogoś kto już to robił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisz w spotach śląskich tam pewnie więcej osób z okolicy zobaczy zapytanie niż tutaj

ps. nie wiem czy wyrobisz w 1500zł. za robotę najmniej myślę z 500zł jak znajdziesz kogoś na forum. jak do mechanika to więcej. do tego części..nie ma co kupować wszystkiego używanego bo np sprzęgło z dwumasą trzeba nowe więc koszty rosną. pozostałe rzeczy najlepiej kup na forum(daj ogłoszenie w dziale sprzedam że szukasz swapu kompletnego). tak więc, robota 500, skrzynia itd 600, sprzęgło z kołem 1500. czyli coś pod 2500 bardziej.

Edytowane przez robitl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod wrocławiem jest gość który robi przekładki, pisałem z nim i za same części i skrzynie 5 biegową pisał że zamknie się w 1500zł, na 6 biegową DQS + czesci trzeba dać 2000zł.

Nie trzeba brać dwumasu, jednomas też styknie.

Nie wiem co ludzie mają z tym dwumasem? Jest bardziej komfortowo ale wywalać ponad trzy razy więcej hajsu na takie sprzęgło to dla mnie zleksza przesada... za różnicę w cenach tych sprzęgieł wolałbym zrobić chipa.

Ps. Wiem że zaraz znajdzie się ktoś z hejtem, ale takie jest moje zdanie - nie każdy spi na pieniądzach.

Wysłane z mojego GT-I9100

Edytowane przez Hezen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz może kontakt do niego albo jakiś adres? Ja właśnie odwiedziłem kolejny serwis i okazało się że jednak kupiłem dupniętą skrzynię i nie wiadomo co w niej jest nie tak. Trzeba by ją rozebrać i sprawdzić czyli 600zł + naprawa 1500-3000zł zależy co będzie... Więc będę zmieniał na manual tylko szukam jak najbliżej, mam kontakt pod Bydgoszczą ale to kawał drogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...