Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lekkie wjechanie przodem w tył innego auta


Rekomendowane odpowiedzi

Rozumie, ode mnie EOT

Nie mialem sie jak bronic, w lierwszym przypadku jechalem sam, za mna koles z synem w moim wieku. Obaj stawili sie na rozprawie, syn jako swiadek. Policji zeznal ze widzial wszystko a w sadzie przed wejsciem na sale ze spal w chwili zdarzenia i nie moze potwierdzic mojej wersji...

Zapytalem go: to dlaczego przyszedl, koles sie zmieszal i odmowil skladania zeznan.

Przyklady moge mnozyc, np sprawa w sadzie z ZUS o odmowe odszkodowania, babka z ZUSu puszcza oczko do mecenasa, nawet na sale nie wchodzi, mecenas odmawia przyznania odszkodowania za 'naderwanie sciegien rotarora barku' motywujac tym ze odmowilem poddania sie operacji a lekarz wyraznie w karcie napisal: zalecana rechabilitacja, dopiero w przypadku zerwania zastosowac operacje...

Inny przypadek: osiedle "Żubr" w Niepolomicach, 120+ rodzin poplynelo na 57mln gdzie kazdy oszukal, od dewelopera po burmistrza, banki i w sadzie sprawa od 2008!!! Gdzie tutaj sprawiedliwosc?

Do autora: zapytaj ubezpieczyciela o ile wzrosnie skladka w przypadku naprawy pojazdu z AC. Ludzie boja sie zwyzek, przy czym skladka moze wzrosnac o kilkaset zlotych tylko lub niewiele. Przelicz czy tez nie warto zrobic to gotowkowo, wyplacona kwota pokryje przyszle zwyzki, tak wiec temat do przeanalizowania na spokojnie. W razie pytan sluze pomoca, mam ubezpieczycieli w domu to pkpytam co i jak.

Sent from S 9305i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...