Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regulacja maski


sk8rudex

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, mam pytanie. Którą śrubą reguluje się położenie maski.. Zależy mi, aby siadła trochę niżej, bo mam za dużą szparę na lewej lampie (patrząc na przód samochodu). Na logikę, wydaje mi się, że śrubą nr 2 można to zrobić, ale dostęp do niej jest masakryczny.

Proszę powiedźcie, którymi śrubami kręcić aby maska bardziej osiadła..

0055f13b63ab.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://naforum.zapodaj.net/c20d1fbe9480.jpg.html

lewa lampa i widać pod grillem, że jest większa szpara z lewej strony niż z prawej.. Domyślam się, że był tam bity i zły jest spas, ale może uda się trochę to zniwelować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te sruby przy klapie jak poluzujesz to maską mozesz troche pomanewrowac.

ale jak opuscisz maske na tyle zeby Ci zakryła ta dziure nad prawa lampa to tak sie zeskosuje ze najdzie na lewy błotnik.

nie da rady podniesc lampy i zderzaka??


sa jeszcze na pasie przednim takie odboje gumowe które sie wkreca głebiej i maska nizej wtedy usiadzie z tej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dolny bolec od lampy jest zerwany, zderzak też na patencie połapany.. Spróbuję gumę podkleić pod lampę żeby troszkę do góry poszła i trochę spróbuje urwać na tym odboju co piszesz, w sumie pół centa już by mi wystarczyło.. :) Wyciągałem lampy do malowania środków i wydaje mi się, że większa szpara się zrobiła po wsadzeniu :P ale może to tylko złudzenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...