Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

2 bieg wentylatora klimatyzacji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Orientuje się ktoś czy 2 bieg wentylatora klimatyzacji jest załączany przez sterownik klimatyzacji lub ew. presostat?? Bo jak odale klimatyzację to wentylator klimatyzacji pracuje tylko na 1 biegu i sprężarka klimatyzacji wyłącza się na kilka sekund i ponownie się włącza a 2 bieg się wogóle nie załącza. Wentylator i opornica jest napewno jest sprawna bo zmostkowałem przekaźnik od pełnego obciążenia i wtedy smiga. Przekaźnik też sprawdzałem i jest sprawny.

Opublikowano

Vag ... sprawdz błędy może moduł sterujący masz walniety albo zwarcie na instalacji

Opublikowano
  • Autor

Vag ... sprawdz błędy może moduł sterujący masz walniety albo zwarcie na instalacji

Właśnie tutaj jest problem że panel climatronika działa normalnie i niby steruje klapkami i temperaturami dobrze ale niestety jak chce się z nim połączyć Vag-iem to jest zaduzo błędów w komunikacj... a na żadnym szrocie w okolicy niemają takiego panelu z ostanią literą H jak w moim aucie zebym mógł to sprawdzić. Prawda jest też taka że niemam pewności co do tego czy klima powinna załączać 2 bieg wiec temu tutaj o to pytam:)

Opublikowano

Vag ... sprawdz błędy może moduł sterujący masz walniety albo zwarcie na instalacji

Właśnie tutaj jest problem że panel climatronika działa normalnie i niby steruje klapkami i temperaturami dobrze ale niestety jak chce się z nim połączyć Vag-iem to jest zaduzo błędów w komunikacj... a na żadnym szrocie w okolicy niemają takiego panelu z ostanią literą H jak w moim aucie zebym mógł to sprawdzić. Prawda jest też taka że niemam pewności co do tego czy klima powinna załączać 2 bieg wiec temu tutaj o to pytam:)

za drugi bieg odpowiada presostat .... 3 i 4 pin ..... możesz je zmostkować i zobaczyć czy wentylator wskoczy na drugi bieg..... jak nie, to szukaj w przekaźniku i instalcji

Opublikowano
  • Autor

Vag ... sprawdz błędy może moduł sterujący masz walniety albo zwarcie na instalacji

Właśnie tutaj jest problem że panel climatronika działa normalnie i niby steruje klapkami i temperaturami dobrze ale niestety jak chce się z nim połączyć Vag-iem to jest zaduzo błędów w komunikacj... a na żadnym szrocie w okolicy niemają takiego panelu z ostanią literą H jak w moim aucie zebym mógł to sprawdzić. Prawda jest też taka że niemam pewności co do tego czy klima powinna załączać 2 bieg wiec temu tutaj o to pytam:)

za drugi bieg odpowiada presostat .... 3 i 4 pin ..... możesz je zmostkować i zobaczyć czy wentylator wskoczy na drugi bieg..... jak nie, to szukaj w przekaźniku i instalcji

Dzięki wielkie kolego za podpowiedź jutro jak znajdę chwilę to sprawdzę to:)

Sprawdziłem tą kostke i po zmostkowaniu tych pinów wentylator się załącza... tak czy siak sprężarka nadal jest przez coś rozłączana co chwilę, i ndal nie jestem w stanie połączyć się vagiem z panelem climatronica. Które kostki w instalacji będa jeszcze odpowiadały za działanie climatronika bo moze tam cos nie łączy i temu się takie cuda dzieją...

Opublikowano

Vag ... sprawdz błędy może moduł sterujący masz walniety albo zwarcie na instalacji

Właśnie tutaj jest problem że panel climatronika działa normalnie i niby steruje klapkami i temperaturami dobrze ale niestety jak chce się z nim połączyć Vag-iem to jest zaduzo błędów w komunikacj... a na żadnym szrocie w okolicy niemają takiego panelu z ostanią literą H jak w moim aucie zebym mógł to sprawdzić. Prawda jest też taka że niemam pewności co do tego czy klima powinna załączać 2 bieg wiec temu tutaj o to pytam:)

za drugi bieg odpowiada presostat .... 3 i 4 pin ..... możesz je zmostkować i zobaczyć czy wentylator wskoczy na drugi bieg..... jak nie, to szukaj w przekaźniku i instalcji

Dzięki wielkie kolego za podpowiedź jutro jak znajdę chwilę to sprawdzę to:)

Sprawdziłem tą kostke i po zmostkowaniu tych pinów wentylator się załącza... tak czy siak sprężarka nadal jest przez coś rozłączana co chwilę, i ndal nie jestem w stanie połączyć się vagiem z panelem climatronica. Które kostki w instalacji będa jeszcze odpowiadały za działanie climatronika bo moze tam cos nie łączy i temu się takie cuda dzieją...

a ze sterownikiem silnika się łaczysz ??

Opublikowano
  • Autor

Vag ... sprawdz błędy może moduł sterujący masz walniety albo zwarcie na instalacji

Właśnie tutaj jest problem że panel climatronika działa normalnie i niby steruje klapkami i temperaturami dobrze ale niestety jak chce się z nim połączyć Vag-iem to jest zaduzo błędów w komunikacj... a na żadnym szrocie w okolicy niemają takiego panelu z ostanią literą H jak w moim aucie zebym mógł to sprawdzić. Prawda jest też taka że niemam pewności co do tego czy klima powinna załączać 2 bieg wiec temu tutaj o to pytam:)

za drugi bieg odpowiada presostat .... 3 i 4 pin ..... możesz je zmostkować i zobaczyć czy wentylator wskoczy na drugi bieg..... jak nie, to szukaj w przekaźniku i instalcji

Dzięki wielkie kolego za podpowiedź jutro jak znajdę chwilę to sprawdzę to:)

Sprawdziłem tą kostke i po zmostkowaniu tych pinów wentylator się załącza... tak czy siak sprężarka nadal jest przez coś rozłączana co chwilę, i ndal nie jestem w stanie połączyć się vagiem z panelem climatronica. Które kostki w instalacji będa jeszcze odpowiadały za działanie climatronika bo moze tam cos nie łączy i temu się takie cuda dzieją...

a ze sterownikiem silnika się łaczysz ??

tak bez problemu łączy mi sie z silnikiem, poduszkami i abs, ale z tego co gadałem ze znajomym co miał podobny wózek z climatronikiem jest najwiekszy problem z połączeniem bo trzeba jakoś specjalnie ustawić parametry połączenia (predkośc transmisji itp) tyle że on juz nie pamięta dokładnie na jakie, a kombinowałem z tym i nadal mi robi błędy w transmisji danych... ktos może kojaży co dokładnie trzeba ustawić we właściwościach prtu i w vagu??

  • 1 rok później...
Opublikowano

Odświeżam kotleta bo mam to samo... Coś się komuś udało dowiedzieć?

Opublikowano

Witam a u mnie 1 bieg wentylatora nie działa. pomoże ktoś

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.