Skocz do zawartości
IGNOROWANY

piszczace klocki


Robberto

Rekomendowane odpowiedzi

witam

ostatnio wymienialem klocki wszystkie kola i tarcze przod, po ok 3 tys km klocki piszcza, macie na to jakis prosty sposob, wiem ze mozna sciagnac zaciski i lekko przetrzec drobnym papierem ale jest moze cos prostrzego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka. Jakie podzespoły zakupiłeś? Szybko jeździsz czy raczej po emerycku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzespoly nie pamietam ale mialo byc cos lepszego a co do jazdy to przepisowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klocki z mięką miększą mieszanką czy te twardsze ? po założeniu ostro przypadkiem nie hamowałeś na nich ? pylą ci strasznie ? sam zmieniałeś czy mechanik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie pyla felgi czarne, po zalozeniu jechalen w trase (niemcy) gdzie wiadomo jak sie jezdzi i mozliwe ze kilka razy mocniejsze hamowanie bylo, klocki zakladal ogarniety mechanik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakiej firmy masz podzespoły klocki tarcze .. klocki miejsce czy twardsze

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie pyla felgi czarne, po zalozeniu jechalen w trase (niemcy) gdzie wiadomo jak sie jezdzi i mozliwe ze kilka razy mocniejsze hamowanie bylo, klocki zakladal ogarniety mechanik

jeżeli pylą to dobrze bo mają pylić. Może nie tak zostały dobrane albo to jakaś srednia półka po prostu. Piszczą przy delikatnym dotkięciu czy cały czas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No domysliłem się że nie przy przyspieszaniu :facepalm: Chodzi o to czy piszczy jak tylko dotkniesz delikatnie pedału czy przy mocnym przyciśnieciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszczy przy koncu hamowania tzn przed zatrzymaniem, ok chodzi mi o to czy moze jest jakis plyn (specyfik) ktorym mozna psiknac na tarcze bez sciagania zacisku i przeczyscic klocek bo jak domysllam sie klocki lekko zeszklily sie i trzeba przetrzrc je drobniutkim papierem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszczy przy koncu hamowania tzn przed zatrzymaniem, ok chodzi mi o to czy moze jest jakis plyn (specyfik) ktorym mozna psiknac na tarcze bez sciagania zacisku i przeczyscic klocek bo jak domysllam sie klocki lekko zeszklily sie i trzeba przetrzrc je drobniutkim papierem

Nic to nie da. Siadaj w auto i ostro pośmigaj aż będą się palić klocki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje czyszczenie zacisków przy mocowaniach i do tego jeden ale tylko jeden dobry hebel ręczny plus noga 120 stanie ... ma przestać jak staniesz przytrzymaj i jedz 100 m na ręcznym później myjnia i juz ma być dobrze

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jak staniesz przytrzymaj i jedz 100 m na ręcznym

To może kolego poinstruujesz nas jeszcze jak to zrobić przy pomocy elektro-mechanicznego ręcznego ? bardzo jestem ciekawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokladnie tez jestem ciekawy

Poza tym piszczenie ucichlo,piszczy tylko jak przejade wiekszy odcinek na autotradzie

Edytowane przez Robberto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...