Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

piszczace klocki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

ostatnio wymienialem klocki wszystkie kola i tarcze przod, po ok 3 tys km klocki piszcza, macie na to jakis prosty sposob, wiem ze mozna sciagnac zaciski i lekko przetrzec drobnym papierem ale jest moze cos prostrzego?

Opublikowano

Witka. Jakie podzespoły zakupiłeś? Szybko jeździsz czy raczej po emerycku?

Opublikowano
  • Autor

Podzespoly nie pamietam ale mialo byc cos lepszego a co do jazdy to przepisowo

Opublikowano

Klocki z mięką miększą mieszanką czy te twardsze ? po założeniu ostro przypadkiem nie hamowałeś na nich ? pylą ci strasznie ? sam zmieniałeś czy mechanik ?

Opublikowano
  • Autor

Faktycznie pyla felgi czarne, po zalozeniu jechalen w trase (niemcy) gdzie wiadomo jak sie jezdzi i mozliwe ze kilka razy mocniejsze hamowanie bylo, klocki zakladal ogarniety mechanik

Opublikowano

Z jakiej firmy masz podzespoły klocki tarcze .. klocki miejsce czy twardsze

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Faktycznie pyla felgi czarne, po zalozeniu jechalen w trase (niemcy) gdzie wiadomo jak sie jezdzi i mozliwe ze kilka razy mocniejsze hamowanie bylo, klocki zakladal ogarniety mechanik

jeżeli pylą to dobrze bo mają pylić. Może nie tak zostały dobrane albo to jakaś srednia półka po prostu. Piszczą przy delikatnym dotkięciu czy cały czas?

Opublikowano
  • Autor

Przy hamowaniu

Opublikowano

No domysliłem się że nie przy przyspieszaniu :facepalm: Chodzi o to czy piszczy jak tylko dotkniesz delikatnie pedału czy przy mocnym przyciśnieciu

Opublikowano
  • Autor

Piszczy przy koncu hamowania tzn przed zatrzymaniem, ok chodzi mi o to czy moze jest jakis plyn (specyfik) ktorym mozna psiknac na tarcze bez sciagania zacisku i przeczyscic klocek bo jak domysllam sie klocki lekko zeszklily sie i trzeba przetrzrc je drobniutkim papierem

Opublikowano

Piszczy przy koncu hamowania tzn przed zatrzymaniem, ok chodzi mi o to czy moze jest jakis plyn (specyfik) ktorym mozna psiknac na tarcze bez sciagania zacisku i przeczyscic klocek bo jak domysllam sie klocki lekko zeszklily sie i trzeba przetrzrc je drobniutkim papierem

Nic to nie da. Siadaj w auto i ostro pośmigaj aż będą się palić klocki.

Opublikowano

Proponuje czyszczenie zacisków przy mocowaniach i do tego jeden ale tylko jeden dobry hebel ręczny plus noga 120 stanie ... ma przestać jak staniesz przytrzymaj i jedz 100 m na ręcznym później myjnia i juz ma być dobrze

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

jak staniesz przytrzymaj i jedz 100 m na ręcznym

To może kolego poinstruujesz nas jeszcze jak to zrobić przy pomocy elektro-mechanicznego ręcznego ? bardzo jestem ciekawy

Opublikowano
  • Autor

No dokladnie tez jestem ciekawy

Poza tym piszczenie ucichlo,piszczy tylko jak przejade wiekszy odcinek na autotradzie

Edytowane przez Robberto

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.