Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi a4 b7 s line 2.0tdi BLB turbo caha, 2x ic,alufelgi z A5 update foto:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Chcialbym zaprezentowac swoj calkiem nie dawny nabytek jaka stala sie a4 b7 s line 2005 BLB z przebiegiem 202tys.km ori sprawdzony po nr.vin ktora osobiscie kupilem w NL.W samochodzie zostala wymieniona pompa oleju i zostalo powiekszone gniazdo na imbusa i imbus zostal zalozony wzmocniony.Samochod zostal zalany nowym olejem motul 5w 30.Ok. miesiaca temu samochod zostal poddany chip tuningowi ktory w serii mial 151ps i 332Nm po chipie ma 170ps i 380Nm.Zarowki postojowe jak i oswietlenie rejestracyjne zostalo zastapione modulami od Tomika:) cale oswietlenie wnetrza tez zostalo zmienione na led,dolozylem tempomat ktorego mi brakowalo:) Planowane nastepne mody to dolozenie s line zewnetrznego:)

A tu poprzednie audi a4 b6 1.9tdi 130ps

DSC00572.jpg

Tu jeszcze zdjecie przed kupnem auta

IMG_0733.jpg

Po:

DSC00721.jpg

DSC00747.jpg

DSC00820.jpg

Plany:

- listwy s line ( zrobione )

- lotka s line ( zrobione )

- przedni zderzak s line

- dokladka wydechu s line

- spryskiwacze mgielkowe podgrzewane

- turbo caha + 2 ic ( zrobione )

- ledowe oswietlenie rejestracji ( zrobione )

- ledowe oswietlenie wewnatrz ( zrobione )

- ledy w postojowkach ( zrobione )

- kamera cofania ( zrobione )

- zmiana felg z audi a5 ( zrobione )

- hamulce 320mm i 288mm ( w trakcie realizacji )

- swiatla diodowe w drl

- polerka mechaniczna autka

- nowa galka s line ( zrobione )

- wydech z 2.7tdi lub 3.0tdi

- program na 170ps ( zrobione )

- korekta programy na turbo caha

- tempomat ( zrobione )

- wymiana soczewek na b8 po lifcie i usuniecie pomaranczowych szkiełek ( zrobione )

- automatyczna tylnia klapa ( zrobione )

Mały update:) jeszcze na starych lampach.

IMG_8777.jpgpic

Zdjecie jeszcze z pomaranczowymi kierunkami i ori soczewkami.

I po CHŁOPIE:-)

Edytowane przez damian19886

Opublikowano

Wiecej zdjec kolego by sie przydalo:-) i bardziej szczegółowy opis:-)

Opublikowano

Fotki tragiczne.

Opublikowano
  • Autor

Takie mialem to takie wstawilem.Jak zrobie nowe to wstawie.

Opublikowano

Z planów tylko zewnętrzny S-Line? Co tam z wyposażenia masz bo ciężko coś wywnioskować z tych fotek :wink4:

BTW Ważne, że napęd pompy oleju zrobiony! :good:

Opublikowano
  • Autor

Mam wewnetrzny s line i zawieszenie oraz ori 17

-Wielofunkcyjna kierownica

-rns-e

-tempomat

-czujniki parkowanie

-czujniki wewnatrz auta + alarm

-podgrzewane siedzenia el ledzwie

-6 airbag

-podgrzewane lusterka

-4x el.szyby

- naglosnienie BOSE

- klimatronik dwustrefowy

-el.lusterka

-lusterko fotochrom

-diody ambiente

-swiatla drl + home coming

-swiatelka nad daszkami przeciwslonecznymi

-fotele s line

-pakiet oswietlenia przestrzeni nog

-czujnik deszczu

-czujnik zmroku

-czarna podsufitka

Chyba tyle moze o czyms zapomnialem jak cos to dopisze:)

Z planow to pakiet s line zewnetrzny,podswietlane klamki,el. skladane lusterka,montaz kamery cofania ktora lezy i czeka.

Edytowane przez damian19886

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Dawaj leprze fotki ...

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

DSC_0005.jpg

DSC_0006.jpg

DSC_0007.jpg

DSC_0008.jpg

DSC_0009.jpg

DSC_0010.jpg


Ostatnio doszedl nowy dwumas w raz z tarcza,dociskiem i lozyskiem oporowym firmy luk.Gdyby ktos potrzebowal tarczy lub docisku to pisac wszystko w bardzo dobrym stanie tarcza nie zuzyta:)

Edytowane przez damian19886

Opublikowano

dosyć ładnie wyposażona :) choć na pewno przydałby się oryginalny zderzak S line :)


jaką masz kamerkę cofania?

Opublikowano
  • Autor

Tak caly pakiet bedzie moze w nastepnym roku teraz sa inne wydatki.Kamerke mam pod lampke oswietlejaca rejestracje ale mam w lampkach zalozone moduly od Tomika i jednak nie zaloze tej kamerki bede szukal ori by podswietlenie tablicy rej. zostalo tak jak teraz jest.

Opublikowano

będę obserwował temat , też chce montować kamerkę :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Panowie jakie dystanse zalozyc aby kolo nie wychodzilo za rant nadkola opony mam 235/45/17.

Opublikowano

Panowie jakie dystanse zalozyc aby kolo nie wychodzilo za rant nadkola opony mam 235/45/17.

Jeszcze ET i szerokość felgi .

Opublikowano
  • Autor

Felgi mam ori 17 s line i nie moge teraz zmierzyc et.Chyba ze na allegro zobacze.

Znalazlem ze osadzenie felgi to 43 a szerokosc 7.5"

Na innej aukcji znalazlem ze osadzenie to 35

http://allegro.pl/5721-felgi-17-5x112-audi-a3-a4-a5-a6-wzor-rs4-i5225011121.html

Edytowane przez damian19886

Opublikowano

Felgi mam ori 17 s line i nie moge teraz zmierzyc et.Chyba ze na allegro zobacze.

Znalazlem ze osadzenie felgi to 43 a szerokosc 7.5"

Na innej aukcji znalazlem ze osadzenie to 35

http://allegro.pl/5721-felgi-17-5x112-audi-a3-a4-a5-a6-wzor-rs4-i5225011121.html

Jak ET 43 to dystans od 12 do 20 mm . 15 będzie idealna

Opublikowano
  • Autor

A przy et 35 dystans 15mm to kolo nie bedzie wychodzic za nadkole?

Opublikowano

A przy et 35 dystans 15mm to kolo nie bedzie wychodzic za nadkole?

Może wystawać ale podejrzewam ze masz ET 43

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

Ok.dzieki za informacje:)


Panowie co myslicie o takich felgach? et 26 jakby to na aucie siedzialo? czy opony 235/45/17 byly by odpowiednie?

Edytowane przez damian19886

Opublikowano

Będzie obcierać .

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Na wiosne wpadnie kilka modyfikacji w audi m.in

- listwy s line

- tylnia lotka s line

- kamera cofania ( nie ori )

- turbo caha + 2 intercooler

- nowa galka zmiany biegów s line

- glinkowanie calego auta + polerka reczna:)


Turbo caha i prawy ic juz w aucie teraz tylko pozostalo zrobic korekte softu:)


Panowie jakie najmniejsze et moglbym zalozyc pod zaciski 320 i jakie najwieksze by nie ocieralo?

Czy te felgi byly by dobre sa z b8

http://olx.pl/oferta/felgi-audi-a4-a5-a6-a7-a8-q5-q3-oryginalne-7-x-17-et46-CID5-IDccNhD.html#c424cb2bb1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.