Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5] Srebrna A4 B5 Quattro 97r.


Mopek

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko. Dwa dni temu sprawiłem sobie moją nową pszczółkę. Generalnie miał być golf 3, bo po sprzedaży passata b5 fl chciałem kupić coś tańszego, żeby pozbyć się długów. Co prawda chciałem już kupić gotowy projekt, ale stwierdziłem, że będzie mi brakowało komfortu takiego, jaki był w passacie i jest w audi. Oczywiście nie był to pierwszy samochód jaki oglądałem, aczkolwiek pierwsze audi. Generalnie stan techniczny jest bardzo dobry. Do zrobienia geometria turbiny. Zawieszenie jak nowe, środek bajka. Gorzej z blacharką, ponieważ jest sporo do porobienia.

Dane:
Silnik: 1.9 TDi 110km AFN
Napęd: Quattro
Kolor: Mieszanka różnych kolorów srebrnego,
Rok produkcji: 1997

Wyposażenie
-2x El. szyby,
-2x Poduszka,
-Światła przeciwmgłowe przód i tył,
-El. Lusterka,
-Podświetlany schowek,
-Podświetlanie podłogowe,
-Klimatronik
-Komputer Full FIS
-2x Podłokietnik,
-Central na pilota i alarm,
-kluczyk scyzoryk
-ori radio,
-ABS

Plany:
-Poprawa blacharki,
-Sprężyny -40mm,
-Alu 17"(DONE)
-Kierunki a'la USA (DONE)
-Smoked lamp, kierunków,(DONE)
-Znaczek z przodu i grill w czarno,
-Znaczek quattro w grill oraz na klapę tylną,

Kilka fotek:
08037829618753340577_thumb.jpg
48680405293903181148_thumb.jpg
69963039507040009476_thumb.jpg
10982632986828584190_thumb.jpg
09846762717373946466_thumb.jpg
57783766681262312686_thumb.jpg
29653104674684696148_thumb.jpg
53949697535288412139_thumb.jpg

Jak narazie poprawiłem prowizorycznie lakierke, czyli odpryski posmarowane pędzelkiem, wrzuciłem ori alu 15", zdjąłem pokrowce z foteli, oraz dołożyłem po prostu żarówek w kierunki. Fotki wrzucę wieczorem albo jutro.
Wszelkie pomysły, sugestie mile widziane, ponieważ nie znam się na audi, zawsze modziłem w VW :)

Edytowane przez Mopek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki za zakup quattro, na pewno był to lepszy pomysł niż jakikolwiek golf3, dopisz sobie do listy planów program na 140 koni a quattro zacznie ci sprawiać ogromną radość, szczególnie ze startu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, pseudo skóra :D. Straszne są. Już mam aktualne fotki na alu itp, co prawda po ciemku, ale są. Tylko mam problem z podłączeniem telefonu do kompa, mnóstwo wirusów xD. Możecie się śmiać z pokrowców, ale są na prawdę mega wygodne xD. Ale i tak wywalone, bo wstyd :kox:

Gratki za zakup quattro, na pewno był to lepszy pomysł niż jakikolwiek golf3, dopisz sobie do listy planów program na 140 koni a quattro zacznie ci sprawiać ogromną radość, szczególnie ze startu :)

Myślę o programie, ale najpierw geometria, blacharka, później mody :)
Edytowane przez Mopek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak o wiele lepiej :)

Ta pseudo "skóra " mi rozje**ła system :D:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No uwierz mi, że mi też. :-D zaczynam się rozglądać za Alu jakimiś większymi, ale chyba najpierw wpadną spreżyny :-) gwintu nie chce bo na dobry gwint nie mam hajsu a te mts, ta, tt to rączka... przynajmniej tak w golfie miałem. Dzisiaj zakupiłem głośniki magnata jakieś zwykle 13 bo jeden prawy pierdzial. Może mi ktoś powiedzieć czy quattro mają inne spreżyny? I jakiej firmy najlepiej kupić? H&R czy co? ;-) w tym tygodniu kupie tez ten plastik w sprayu, nie wiem jak to się nazywa i pójdzie na czarno grill, znaczek no i zrobię smoked front. Kolega tez mi mówił, że fajnie wygląda jak zamiast przeciwmglowych tylnych jest postój i w drugiej lampie tak samo. Co o tym myślicie ?:-)

Edytowane przez Mopek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie gwint FK i nie narzekam. Wiadomo że to nie jest gwint na lata :) Jeżeli chodzi o sprężyny to H&R jak najbardziej na tak. Bądź załóż ori 1BE i tez będzie dobrze dobrze wyglądać bo chyba masz 1BA. Po co Ci plastik w spray grill kosztuje używany 80 zł .. to nie lepiej prysnąć lakierem czarnym normalnym ? Nie rób scen z tymi światłami. To ma być auto nie dyskoteka :D pamietaj im wiecej bedziesz kombinował tym gorzej :) Auto ma wyglądać schludnie z klasą :) A nie wozidło aby świeciło światłami z daleka :D Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz prysnalem zwykłym czarnym matowym. Tak samo przyciemnilem lampy przednie (smoked), kierunki oraz tylne lampy. Fotki będą jutro bo jestem u dziewczyny i nie mam laptopa przy sobie. Chyba ze ogarnę jak się wrzuca fotki przez dropboxa, to jeszcze dzisiaj. :-)

[06.06.2015]

W końcu znalazłem chwilkę, żeby wrzucić fotki. Nie są jakiejś super jakości ani starannie wykonane, bo się spieszyłem ;)

90998647948663257039_thumb.jpg

36471901371705344217_thumb.jpg

Dodatkowo wypolerowałem końcówkę tłumika a postoje zastąpiłem ledami :)

12422009502805505825_thumb.jpg

14609473954286948167_thumb.jpg ->35592539042066136244_thumb.jpg

Edytowane przez Mopek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważaj na POLICEMANÓW bo będzie po dowodzie :(

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważaj na POLICEMANÓW bo będzie po dowodzie :(

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

eeeeeeee :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie eeeeeeee , tylko :

"Z aktualnym przeglądem po odbiór dowodu do urzędu komunikacji Pan się stawi "

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy nie u mnie na wsi na szczęście. Wszystkich policjantów znam, także luzik :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to spoko, mi się też ciemne podobają ale nie mogę sobie pozwolić ;(

Zresztą nawet gdzieś na wakacje jechać strach by było :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mody na plus też mi się podobają lampy tylne przyciemniane chyba też coś podziałam :D Czym polerowałeś końcówkę ? Jakie papiery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papiery żadne. Nakładka druciana na wiertarke i jazda :). Na koniec pastą G2 przejechałem. :)


Umyty i nawoskowany. A dobry znajomy dał mi dwoje felgi na przymiarke. Nie są to oryginalne sline ale chyba właśnie w takie uderze. No i oczywiście do tego spreżyny muszą wpaść ;-)

https://www.dropbox.com/s/1iwc8uelvy1zsc9/20150607_192126.jpg?dl=0
https://www.dropbox.com/s/igezc19hiumv8ky/20150607_192120.jpg?dl=0
https://www.dropbox.com/s/sjb6ef447206jrd/20150607_202256.jpg?dl=0
Wpadly nowe buty. Podróbki sline 17" et 38 7.5J. Pasują dobrze. Są co prawda do polakierowania ale kosztowały 500zl. Będą środki grafit a rotor z zewnątrz na bialo. Myślę że będą dobrze wyglądać. No i dekle trzeba kupić.
https://www.dropbox.com/s/xi1sv2x7a17ilkw/20150613_124507.jpg?dl=0
https://www.dropbox.com/s/y3omlg8t504i0z2/20150613_124456.jpg?dl=0
https://www.dropbox.com/s/7wnnhwdr05ankba/20150613_124443.jpg?dl=0

Wczoraj miałem małą przygodę z kołem, więc postanowiłem pojechać na wulkanizację. Do prostowania jedna felga, dwie delikatnie krzywe. Jedna ta mocna została od razu wyprostowana a dwie delikatnie krzywe wpadły na tył. W dodatku wczoraj po kilku piwkach patrząc na tył audi postanowiłem w końcu stawić czoła okropnemu haku. No i po wierceniu, biciu młotkiem, w końcu się udało. Takie sposoby oczywiście dlatego, że ktoś wcześniej złamał kluczyk w zamku -.-.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przez chwilkę tak :D. Na razie pewnie przystopuję, bo muszę pospłacać długi i OC opłacić :). Ewentualnie wrzucę springi -40 no i w czwartek oddaję na geometrię turbiny ;). W końcu będzie można normalnie jeździć a nie jak emeryt :)


No więc chwilę mnie nie było, ale teoretycznie coś się wydarzyło. Co prawda same pierdoły, ale jednak coś się dzieje. Wymieniony komplet żarówek przód (halogeny, długie, krótkie) na Bosma Super White. Świecą elegancko, jest duża różnica. Ledowe podświetlenie tablicy rejestracyjnej. A w dodatku coś mi piszczało podczas skręcania. Więc postanowiłem po cygańsku wymienić płyn od wspomagania, czyli wypompowałem ze zbiorniczka stary płyn i wlałem nowy. Niestety wczoraj skręciłem kostkę w pracy, więc możliwe, że hajs przestanie się zgadzać więc będzie długa przerwa z modami. Aczkolwiek staram się to wszystko ogarnąć, żeby w poniedziałek normalnie pójść.

PS. Ktoś mi może powiedzieć, czy to są springi od quattro? http://olx.pl/oferta/sprezyny-obnizajace-apex-audi-a4-b5-quattro-gleba-tuning-gwint-CID5-IDajQL7.html

PS 2. W przyszłym tygodniu oddam felgi do lakierowania :). No i może te sprężyny wrzucę. I w środę opłacę OC. Na tym hajsy się skończą xD


Maly UP. S-line poleciały w białą perłe. Nie widać tego tak dobrze na zdjęciu ale fajnie wygląda ogólnie :-)
https://www.dropbox.com/s/x0snjq3e5agzkir/20150701_131558.jpg?dl=0
Maly UP. S-line poleciały w białą perłe. Nie widać tego tak dobrze na zdjęciu ale fajnie wygląda ogólnie :-)
https://www.dropbox.com/s/x0snjq3e5agzkir/20150701_131558.jpg?dl=0 Edytowane przez Mopek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...