Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana podłokietnika w tylnej kanapie


andrew01

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

jak wygląda kwestia wymiany podłokietnika w niedzielonej tylnej kanapie? Jest to proste do ogarnięcia czy czekają tam jakieś pułapki? Jak się do tego zabrać? Czy podłokietnik z dzielonej będzie pasował do kanapy niedzielonej?

Pozdrawiam

Andrzej


Z wytarganiem podłokietnika sobie chyba poradzę, ale ciekawi mnie czy w ogóle podłokietnik z kubkami będzie pasował do kanapy niedzielonej. Jak patrze w katalog to przy kanapie niedzielonej nie ma pokazanego uchwytu na kubki, jak też i same mocowanie podłokietnika trochę się różni. Przerabiał ktoś może ten temat?

Pozdrawiam

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniłem ze zwykłego na ten z kubkami. Mam kanapę niedzieloną ale niestety nie wiem z jakiej wersj pochodził podłokietnik z uchwytami. Robota banalnie prosta, jedna śrubka chyba do wykręcenia. Jedyny kłopot to to, ze trzeba mocno trzymać tapicerkę przycisńieta żeby odslońic miejsce gdzie ona sie znajduje i dojść tam kluczem.

Moim zdaniem możesz spokojnie brak klucz i lecieć do garażu. W kilka minut będziesz wiedział czy pasi czy nie.

Edytowane przez marekg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łokieć będzie pasował ,po zmianie apteczka nie będzie pasowała ,do tego łokcia z kubkami jest cieńsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielki, nie pozostaje mi nic innego jak tylko znaleźć ładny czarny podłokietnik :)

Pozdrawiam

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...