Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy ten Soniak wart jest mego zainteresowania?


verbatim91

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze taka kwestia co do podłączenia.

Jak wpinam ta 3 kolorowa wtyczkę do tej czerwonej z Modułu tyl nie gra

A jak Nie jest podłączone to tak samo nie gra. Czyli jest to bez znaczenia.

ChorusA Mam w dom, wrócę to zobaczę na układ wtyczek, ale wygląda on chyba tak jak na tym podeslanym linku.

Jeśli była by taka możliwość to było by fajnie jeśli mógłbyś podesłać dla próby ta Twoja wersje modułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Verbatim91 ten twój adapter nie pasuje na 100% w tej pomarańczowej kostce jest źle. Są 3 kable na dwa głośniki a u Ciebie powinny być 4 plus zasilanie.

Edytowane przez Joziek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo własnie...czyli powinienem odesłac? Nie opłacalny interes, a gdyby coś tam pogrzebac, poprzestawiac kabelki?

Poczekamy co na to nina:) i czy mogłby podesłać tą swoja wersje na próbę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka,ten moj modul jest całkiem inny wiec nie mozna ich porownac ,dzis zorganizuje wysyłke ;-) zapodaj mi adres na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka,ten moj modul jest całkiem inny wiec nie mozna ich porownac ,dzis zorganizuje wysyłke ;-) zapodaj mi adres na priv.

Wystarczy zobaczyć ile kabli idzie do pomarańczowej kostki a przez nią do żółtej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa sie raczej wyjasniła :) ten moduł moim zdaniem jest do systemu BOSE! albo kolega pomylil aukcje albo zly przysłali.


http://www.sklep.automuza.pl/phonocar-interfejs-do-oryginalnego-systemu-hifi-i4190-p-2423.html

ja mam taki i działa bez zarzutu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie jest do Bose, podejrzewam że Twój u niego też nie zadziała bo ma 4 kable w pomarańczowej tak samo.

Ja również mam taki i on by do mnie pasował bo moja gamma miała 3 kable na 2 głośniki, a kolega potrzebuje 4 kable na dwa głośniki.

Edytowane przez Joziek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nina a gdzie miałbym włożyć czarna i brązowa wtyczkę do phonocara? Z tego co widzę nie będzie tam miejsca na nie obie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden bezpośrednio do radia z pominięciem phonocara jednak i tak nie zadziała.

Szkoda kosztów wysyłki.

Edytowane przez Joziek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna dajesz bezposrednio a tylko ta z kablami gosnikowymi puszczasz przez moduł. no nie widze teraz swojego modułu bo jestem od nie 1200km :) ale napewno wszystko było ok bez problemu to działa z roznymi ori radiami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale spoko ,ja tez nie mam pewnosci ,\tak mi sie wydaje ,moze ktos naprawde tam cos grzebał albo to jakis nie typ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównaj sobie wyjście na tył z żółtej kostki w instalacji ( 5 przewodów) i wejście z phonocara w tą kostkę (4 przewody) chyba czegoś brakuje?

Tak samo jak w naszych adapterach. Ten phonocar różni się nazwą firmy na tym pudełku i okrojeniem go o kostkę zasilajaca.

Edytowane przez Joziek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko podsyłajac Ci moj mozemy wyeliminowac zle zrobiony moduł ,bo jesli nie zadziała na obu to znaczy ze cos w kostkach jest pozamieniane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...