Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Radio Symphony i wyświtlanie napisu BOSE ??? w A4 2000r


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam takie pytanie - czy jesli w aucie mam radio symphony i system bose to czy po wlaczeniu radia na wyświetlaczu powinno mi na chwile pokazać BOSE ???

gdyż znajomy ma A4 z 98r radio Concert z bose i u niego sie wyświetla napis po włączeniu radyjka

można to jakoś VAG-iem włączyć ??

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Jak masz system BOSE w aucie to aktywuje się radyjko VAG-iem i wyświetla wtedy taki napis po starcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam sie do pytania, a do tego jeszcze interesuje mnie jak poznać po subwoferze czy jest on pod system bose...mam avanta wiec do niego łatwiej sie dobrać niż do głośników w drzwiach...kiedy podłączyliśmy vaga pod auto vag nie wykrył systemu bose i nie pozwolil go włączyć w radiu concert...czy jest możliwe uaktywnienie systemu bose w concercie jeśli w aucie są zwykła głośniki?...pozdrawiam

[ Komentarz dodany przez: piotr1602: 13-03-2007, 14:58 ]

ja tez przyłączam sie do pytania dlaczego piszesz posty nie znajac regulaminu.Nastepne beda juz kasowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..kiedy podłączyliśmy vaga pod auto vag nie wykrył systemu bose i nie pozwolil go włączyć w radiu concert...czy jest możliwe uaktywnienie systemu bose w concercie jeśli w aucie są zwykła głośniki?...pozdrawiam

Coś nie tak piszesz.

W concercie nie ma problemu. Zmienia się kodowanie i wyświetla napis BOSE po włączeniu. Nie potrzeba do tego żadnych głosników.

Właśnie przed chwilą przestawiałem.

BOSE to kodowanie 00011, 00013, lub 00015, zależnie od wersji.

Kodowanie dla nie-Bose to np. 00201.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam sie do pytania, a do tego jeszcze interesuje mnie jak poznać po subwoferze czy jest on pod system bose...mam avanta wiec do niego łatwiej sie dobrać niż do głośników w drzwiach...kiedy podłączyliśmy vaga pod auto vag nie wykrył systemu bose i nie pozwolil go włączyć w radiu concert...czy jest możliwe uaktywnienie systemu bose w concercie jeśli w aucie są zwykła głośniki?...pozdrawiam

[ Komentarz dodany przez: piotr1602: 13-03-2007, 14:58 ]

ja tez przyłączam sie do pytania dlaczego piszesz posty nie znajac regulaminu.Nastepne beda juz kasowane

Witam - system bose to nie tylko napis na radiu....... to chyba raczej mi sie wydaje 4szt lepsze głosniki w drzwiach i tuba a w niej 2 szt wzmacniacze (bynajmniej ja tak mam w środku tuby - 1 duzy na 4 glosniki i mniejszy na głosnik tuby) i zmieniarka w bagażniku.

Wiec reasumujac systemu sobie nie wlaczysz vagiem albo go masz albo nie (tylko uaktywnisz napis na radiu, zmieniając jego kodowanie)

np. ja w aucie system bose posiadam ale na radyjku symphony mi nie wyswietlalo bose, zmienilem kodowanie radia na 00017 i juz wyswietla

pozdrawiam

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezupełnie goose.

Vagiem uaktywnia sie cały system. Jeśli nie będzie uaktywniony (nie wyświetli napisu m.in. na początku) to nie steruje wzmacniaczem, grają przednie głośniki poprzez końcówkę mocy i są trochę inne parametry dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak i nie.

Żeby grało muszą być głośniki.

Ale radio mogę w domu na stole przestawić w tryb BOSE, zanieść do samochodu, podłączyć i będzie grało poprawnie w pełni wykorzystując własności swoje i systemu BOSE.

Ze sterownikami silnika też można podobne coś zrobić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co powiecie na to: mam A4 B6 2002r. Kolorowy fis, nawigacja w FIS, czujniki cofania tył, radio symphony II 8e0035195. Zakodowane było na 00011. Radyjko chyba fabryczne bo po odpięciu nie prosi o kod. I tu pytanie jak sie poznać czy auto a Bose czy nie? tylko na jednej maskownicy z tyłu lewe drzwi mam napis bose, wszystkie głośniki przez kratke wyglądaja tak samo. Rozbierałem boczek kierowcy głośnik miał logo audi ale bose nie zauważyłem. Na radiu jaki nie wiem jaki kod wpisać bo co bym nie znalazł na necie to nie wyświetla mi napisu BOSE na starcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...