Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szarpie podczas dodawania gazu


remol

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli w podszybiu jest filtr powietrza, to bije się w pierś, jednak wiem, że tak nie jest. Nie wiem co mogą mieć że sobą wspólnego.

Wytapatane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w się wydaje, że nie:

audi_a4_b5_wymiana_filtra_kabinowego_01.

W podszybiu masz kabinowy, a powietrza koło dolotu powietrza.

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/245725-uszczelnienie-filtra-kabinowego-pylkowego-fotorelacja/ tu jeszcze jako bonus

Wytapatane

Edytowane przez Pavetti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe chyba sie nie rozumiemy caly czas pisze "w podszybiu kabinowy a powietrza kolo dolotu" :-) tylko ty napisales ze wyczysciles kabinowy i auto przestalo szarpac a co ma piernik do wiatraka? Chyba ze chodzilo ci o filtr powietrza kolo dolotu powietrza, oto mi chodzi.

Edytowane przez neoxpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego piszę: wyczyszczony ten, który jest w podszybiu, powietrza zmieniałem już dawno ;) dziwne, że jak wklepiesz w szukajkę filtr kabinowy, to pokazuje ten w podszybiu. I napisze raz jeszcze: nie wiem co ma jedno do drugiego, ale auto jeździ tak jak przed rozpoczęciem szarpania ;)

Wytapatane

Edytowane przez Pavetti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej przerwie. Pozmienianie przetestowane więc piszę co wyszło u mnie. Zakupiłem cewke NGK, świece bosha z książki serwisowej, zamontowane i śmiga jak należy Dodatkowo przepustnica została należycie potraktowana, czyszczenie adaptacja. I znowuż jazda sprawia przyjemność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...