Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Światła dzienne Modulite DRL przedlift


ghoscik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy ktoś kiedyś przerabiał temat z tymi światłami? http://www.dectane-tuning.com/modulite-drl-audi-a4-b5-94-97-without-fog-light-moda07_4978310.html

Szczerze to chciałbym sobie zamontować światła do jazdy dziennej ale takie "niefabrycznie" wmontowane w kratkę rozwiązania mi się średnio podobają dlatego moją uwagę przykuły te światła... Fakt cena wysoka ale czy jest to produkt w miarę dobrej jakości?

Ktoś mógłby się wypowiedzieć?

Edytowane przez ghoscik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link nie działa ale jeśli chodzi Ci o coś takiego:

moda07_7.jpg

To odpuść. Jakiekolwiek ledy w zderzaku to totalna wieś. Nie pasują kompletnie do B5.

Lepiej zainwestować w porządne lampy niż bawić się w kiczowate dzienne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne z tym linkiem... dopiero co działał. No właśnie moim zdaniem pasują a zmieniać specjalnie lampy bez przeróbek jakichkolwiek to co mógłbyś mi takiego polecić i na dodatek nowego? No właśnie...

Według mnie takie podchodzące pod fabryczne wykonanie to jedyne co byłbym w stanie wrzucić w zderzak i uważam, że są w porzadku. Bardziej chodziło mi o opinie na temat ewentualnej jakości itp. a nie czy fajne czy nie..:) Wiadomo, mnie się podoba a Tobie nie i to rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, co do jakości ledów dziennych nie ma tu za wiele do debatowania. Dużo osób jeździ na tak słabych ledach że prawie ich nie widać i jakoś to przechodzi. W tym wypadku na pewno będzie widać że to nieoryginalne kratki, a nawet gdyby jakość wykonania była wspaniała to uważam że takie ledy w zderzaku NIGDY nie będą wyglądać dobrze.

Możesz poczekać aż wypowie się ktoś jeszcze ale myślę że zdanie innych będzie takie samo.

Prędzej już bym rozważał montaż halogenów i wykorzystanie ich jako dziennych. A co do lamp, nowe nie koniecznie musi oznaczać lepsze. Na upartego można nie raz trafić na nowe oryginalne Valeo za ok. 400zł sztuka, ale za te pieniądze wolał bym założyć czarne bixy z lepszymi soczewkami, przetwornicami i dziennymi zamiast długich. Wygląda to dobrze, świeci jeszcze lepiej, a zamiast wiejskich ledów w zderzaku masz przyzwoite i nie rzucające się w oczy.

To Twój wybór tak czy siak ale przemyśl to sobie czy na pewno Ci się to podoba. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fenrir

Narazie zbieram informacje czy takie coś w ogóle nadaje się do czegokolwiek i liczyłem że może ktoś posiada te ledy i się wypowie:) Cenie każde zdanie oraz radę także dziękuję Tobie za wypowiedź. Wymiana całych przednich lamp raczej nie wchodzi w grę także jednak uperam się przy ledach. Piszesz ewentualnie o halogenach w kratkach ale... z tego co się orientowałem to nie do końca taka operacja jest plug&play a na tym by mi najbardziej zależało żeby bez zbędnego kombinowania było...

@Viwaldi

Dzięki za link:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że te mi się nawet podobają: https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=jCamrq66CNY

Tylko że jednak C6 to inna bajka niż B5. Nie do wszystkiego takie pasują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pasuje to kompletnie wg. mnie, szkoda zachodu - co do jakości albo często trafiam na ludzi, którzy kupują z tanich aukcji allegro albo mają pecha ale jakość mizerna. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...