Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak światła w bagażniku...


Rzewła

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z lampkami w bagażniku... Jeszcze miesiac temu gdy otworzyłem klape swiatło odpalało się bez problemu... po jakims czasie juz musiałem "ruszac" klapą zeby sie odpaliło a pod koniec juz wręcz wyginać we wszystkie strony klapą zeby cokolwiek błysnęło... dzis juz nie ma swiatłą w ogole. Prąd na kablu sie stracil, bezpieczniki dobre... Gdzie znajduje sie w ogole jakis włącznik lub czujnik połozenia klapy ? o ile taki istnieje, gdzie szukac przyczyny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź przewody które wchodzą do klapy.

Pewnie poprzecierane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź przewody które wchodzą do klapy.

Pewnie poprzecierane.

Wczoraj poznym wieczorem rozebrałem cały bagaznik, i klape z "dywanikow" kablami też wyginałem we wszystkie strony, kostki i styki przeczyscilem i ani nie błysnęło... Odwine dzis te kable z tasiemki czarnej i może faltycznie cos sie przetarło choć nie wiem czy to mozliwe skoro sa w gumowym peszlu i nie mają one tam wielkiego manewru ani nie ocierają o nic po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Odwine dzis te kable z tasiemki czarnej i może faltycznie cos sie przetarło choć nie wiem czy to mozliwe skoro sa w gumowym peszlu i nie mają one tam wielkiego manewru ani nie ocierają o nic po drodze.

Przewody w słupku w drzwiach też są w tym peszlu i przecierają się na potęgę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...