Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Hamulce


KrejziOca

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam prośbę odnośnie hamulców. Od Niedawna mam swoją Audi i zaczął mi lekko ubywać płyn hamulcowy z tylnego koła, I chcę to zlecić do naprawy znajomemu mojego teścia. Gość powiedział żebym się dowiedział w sklepie motoryzacyjnym jaki mam rodzaj hamulców po numerze VIN, dodam że mam tarczowe na tylnej osi(w ogóle były w jakimś AUDI A4 B5 bębny?). On coś wspomniał o jakiś łożyskach w hamulcach. Piszę do was aby sie dowiedzieć coś więcej na ten temat. Jakie rodzaje były montowane w AUDI A4 B5 rok 1998. I jeżeli już coś takiego jest to czy można by było sprawdzić samemu w jakiś sposób jaki ma się rodzaj tych hamulców. Pozdrawiam KrejziOca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie chodzi o rodzaj tłoczka.

były żeliwne i aluminiowe.

jak masz żeliwne to aluminiowe bez przeróbki nie podejdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaciski były aluminiowe lub żeliwne, jest to zależne od mocy i rocznika. wszystko jest dostępne. ja ostatnio regenerowałem zaciski na przód to zestawy regeneracyjne na dwa zaciski wyniosły mnie 70zł :grin: . napisz do kolegi wandej, ja u niego kupowałem swoje zestawy i trochę się namęczył żeby znaleźć dokładnie to czego szukałem ale w końcu mu się udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja regenerowałem przed zimą, koszt na jeden zacisk wyniósł 30 zł i dostępny w każdym motoryzacyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...