Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi RS4 B5 Limo 2.7 Bit

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czemu tego nie wypuszczali tak w serii ? Tylko 2 sztuki powastały na świecie.

Opublikowano

Czemu tego nie wypuszczali tak w serii ? Tylko 2 sztuki powastały na świecie.

rs4 b5 w sedanie NIGDY nie wyjechało z fabryki w Inglostadt

chyba pomylileś to z rs2, która wyjechała w ilości 4 sztuk w sedanie z fabryki, dwie sztuki zamówili szejki, 1 stoi w muzeum i 1 zagineła

i też sie zastanawiam czemu to w sedanie nie wyjechało z fabryki, czym audi się wtedy kierowało? to będa juz chyba wiedzieć inżynierowie, którzy już dawno są na emeryturze albo nie żyją :decayed: w avancie jako tako robi robote, ale sedan to jest petarda :kox:

nie wiem czy ktoś już o to pytał w wątku ale czy kolego marecek mógłbyś w widełkach podać ile ten projekt Cie wyniósł, mam na myśli części + robocizna która zlecałeś, jeśli to nie problem to poprosze tu, ewentualnie na pw :)

Edytowane przez uszolek

Opublikowano

Czemu tego nie wypuszczali tak w serii ? Tylko 2 sztuki powastały na świecie.

rs4 b5 w sedanie NIGDY nie wyjechało z fabryki w Inglostadt

chyba pomylileś to z rs2, która wyjechała w ilości 4 sztuk w sedanie z fabryki, dwie sztuki zamówili szejki, 1 stoi w muzeum i 1 zagineła

i też sie zastanawiam czemu to w sedanie nie wyjechało z fabryki, czym audi się wtedy kierowało? to będa juz chyba wiedzieć inżynierowie, którzy już dawno są na emeryturze albo nie żyją :decayed: w avancie jako tako robi robote, ale sedan to jest petarda :kox:

nie wiem czy ktoś już o to pytał w wątku ale czy kolego marecek mógłbyś w widełkach podać ile ten projekt Cie wyniósł, mam na myśli części + robocizna która zlecałeś, jeśli to nie problem to poprosze tu, ewentualnie na pw :)

uszolek ty bys temat swojej bryki zapodał :decayed:

Opublikowano

Wygląda niesamowicie, pogratulować.

Opublikowano

chciałbym, żeby to auto w sygnaturze było moje :decayed:

mojemu sedanikowi jeszcze troche brakuje :lol:

Opublikowano

chciałbym, żeby to auto w sygnaturze było moje :decayed:

mojemu sedanikowi jeszcze troche brakuje :lol:

:bicz:

Opublikowano

Czemu tego nie wypuszczali tak w serii ? Tylko 2 sztuki powastały na świecie.

rs4 b5 w sedanie NIGDY nie wyjechało z fabryki w Inglostadt

chyba pomylileś to z rs2, która wyjechała w ilości 4 sztuk w sedanie z fabryki, dwie sztuki zamówili szejki, 1 stoi w muzeum i 1 zagineła

i też sie zastanawiam czemu to w sedanie nie wyjechało z fabryki, czym audi się wtedy kierowało? to będa juz chyba wiedzieć inżynierowie, którzy już dawno są na emeryturze albo nie żyją :decayed: w avancie jako tako robi robote, ale sedan to jest petarda :kox:

nie wiem czy ktoś już o to pytał w wątku ale czy kolego marecek mógłbyś w widełkach podać ile ten projekt Cie wyniósł, mam na myśli części + robocizna która zlecałeś, jeśli to nie problem to poprosze tu, ewentualnie na pw :)

Tak, dokładnie pomyliłem z RS2 limo :grin: mały f*ck'up :decayed:

A bo wszyscy produkują RS4 limo i się człowiekowi myli.

6 tyś wyszło RS4 i za chwile zrobi się tyle samo RS4 limo hehe

Edytowane przez darek995

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

uszolek z zakupem auta wyszło mnie ponad 60 tysi felgi idą jeszcze w polerke moc 500 + bez fajerwerek ma być bezawaryjne są juz większe turbiny icki wagner tuning przelot 3 cale itp ale narazie jestem za granicą fotki i filmy niebawem , zastanawiam sie jeszcze na obklejeniem auta w coś ciekawego


Kilka fotek limo zeby nie było ze stoi w garazu . za miesiac wkońcu wracam do pl i fura jedzie do GTO i modzimy dalej :) pozdr
5d8938cfdddc8154.jpg
cc72db29ad17c184.jpg
ad9d2ad001286087.jpg
d6886dd1b66ab24a.jpg
Opublikowano

.

Edytowane przez --Rafcio--

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.