Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zacięta tylna wycieraczka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj się w końcu zmobilizowałem, bo u mnie pióro tylnej wycieraczki nie dochodziło do poziomu po zakończeniu pracy.

Wkurzające, bo musiałem ją ręcznie dociągać do poziomu po wyjściu z auta.

Pojechałem do ASO i o dziwo mieli silniczek na stanie ( a w komplecie jest oczywiście cały mechanizm zębatkowy ).

Kupiłem, podjechałem do mojego mechanika i udało się wymienić bez żadnych problemów ( wszystkie śruby i ramię zeszły bez oporu ).

Założyliśmy nowy mechanizm ( literka E na końcu numeru OEM, co zastępuje A,B,C,D ) i wszystko działa idealnie.

Zobaczymy, ile czasu wytrzyma ten najnowszy zestaw...

Opublikowano

Powinien długo wytrzymać , myślę że z 8 .W końcu kupiony w aso.

Opublikowano
  • Autor

Pojechałem do ASO i o dziwo mieli silniczek na stanie ( a w komplecie jest oczywiście cały mechanizm zębatkowy ).

Jaki koszt?

Opublikowano

Prawie 600 zł. Drogo...,ale zobaczymy, czy było warto....

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Odsieze troche temat....

Mam podobny problem... z tym ze juz rozebralem wszystko caly mechanizm i nie bylo tragedii, byl zapieczony trzpien , poszyscilem wszystko zlozylem i niestety po podpieciu nie dziala slychac jedynie takie delikatne tyk, tyk ... czy silniczek poszedl sie je.... czy da sie jeszcze cos z tym zrobic? Silniczek w srodku wygladal elegancko ....

Da sie go jakos sprawdzic poza autem?

Opublikowano

Podobno się da to jakoś sprawdzić metodą ciśnieniową. Ale jakby coś, to widziałem, że posti_a6 ma parę silniczków na sprzedaż:)

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Panowie chce ściągnąć silniczek lecz jestem w szarej d**** na takim etapie

http://imgur.com/a/ZKAGJ

Odłączyłem kostkę, jak jest wpięta to widać dymek czy silnik spalony ? jak wyciągnąć silnik ?

Ogólnie cieknie ( foto ) jakiś pomysł ? pozdrawiam.

Edytowane przez melon31

Opublikowano
  • Autor

Musisz najpierw zdjąć ramię wycieraczki używając ściągacza.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

witam odświeże troszkę temat otóż mam taki problemz tylnia wycieraczka a4 b6 2004 w pewnym momencie przestala działać ale w prawidłowym spoczynkowym połozeniu. Po dostaniu sie do silniczka na wtyczce 1 pin staly +, 4 pin stała masa .Gdy manetka jest na OFF 2 i 3 pin nic nie wykazują zadnych wartości natomiast gdy manetka jest w stanie ON na 2 i 3 pinie pojawia sie masa . Gdy dołożyłem mase bezposrednio z karoseri na 2 pin wycieraczka zaczła działać normalnie .Wynika z tego iz masa podana z manetki jest nie wystarczająca ??? czy może jest jeszcze dodatkowe sterowanie w mechanizmie przekaznik ?bo wychodzi z tego że silnik działa dobrze ??? Jakieś sugestie :))

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.