Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Et felgi


Christos XIII

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich dużo wiedzących.

Poszukuje felgi do mojej audiczki.Konkretnie rozmiarówka aluska ma byc 7.5" na 17".

Konkretny model poniżej:

http://moto.allegro.pl/item466899572_polerowane_nowe_felgi_17_5x112_audi_a4_a5_a6_a8.html.

Opony jakie chciał bym założyć to 225/45/17.

W zwiazku z powyzsym, biorąc pod uwage parametry felg i opon jakie ET bedzie perfekcyjnie pasowało do mojego B5.Tak aby idealnie chowalo sie w nadkole?

Prypuszczam ze na tyl mogly by być inne parametry felgi: 8" na 17".

Prosze o uwagi i informacje.

Pozdrawiam... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8'' na 225 to już będzie dość mocno nabite.

ET 35 będzie ok, choć nieco mniejsze lepiej by pasowało do nadkola (około 28)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18'' ori Audi będzie ok. Ale musisz koniecznie zakupić ori, podróbki połamiesz szybciej niż myślisz...[br]Dopisany: 27 Październik 2008, 17:29_________________________________________________Oczywiście wiąże się to z koniecznością obniżenia auta (w innym wypadku wygląd solidnie ucierpi). Komfort również będzie mniejszy niż na 17''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przy 17" też się musi liczyć z obniżką zawieszenia. Jeżeli znajdziesz dobre jakościowo 18" (oryginalne) to bierz i się nawet nie zastanawiaj :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówicie założyć ori 18". A jak sprawdzić czy to ori? :embarrassed:[br]Dopisany: 27 Październik 2008, 19:50_________________________________________________http://allegro.pl/item460152514_polerowane_nowe_felgi_18_5x112_audi_a4_a5_a6_a8.html - czy to bedzie ori czy nje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłęm na allegro 3oferty niby oryginalnych felg. Ale jeszcze dzisiaj bogrzebie po angielskim ebayu/Może tam coś znajdę...

http://moto.allegro.pl/search.php?string=mam8&category=18753&buy=0&new=0&pay=0&personal_rec=0&from_showcat=1&country=1[br]Dopisany: 27 Październik 2008, 20:18_________________________________________________szukałem na angielskim ebayu na American ebay.Ale nic nie znalazłem.

Może ktoś ma jakieś ciekawe stronki z takimi rzeczami?

Z góry serdecznie dzięki.

pzdr. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi felgami to ciężka sprawa. Czy to są ori nie byłbym do końca pewny. Ciężko Ci będzie znaleźć, popytaj na forum może ktoś ma do sprzedania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim przekonaniu 225/40/18 chyba bedzie perfekt.

Trzeba wziąść kilka rzeczy pod uwage.

Ja nastawiam sie jednak na to ze będę robił bardzo dużą liczbe kilometrów to po pierwsze.

Moc silnika to po drugie.

No i ostatecznie żywotność opony.Jeżeli opona bedzei zbyt nabia na feldze jej żywotność sie skraca-ja tego nie chce...

Jak powiedziałem robie dużo kiloetrów, a właściwie to mil..., więc

235 to niby nie duża różnica miedzy 225 a jednak swoje robi... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...