Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1,9 AFN] jestem po ogromnym przeglądzie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

heja

dziś wymienione zostało:

pasek rozrządu z obiema rolkami,

pasek klimy z rolką,

pasek klinowy z rolką,

uszczelniacz na wale,

poduszka lewa skrzyni biegów,

łożysko przedniego koła,

4 amorki,

wszystkie filtry

tak więc na jakiś czas mam spokoj :grin:

jeszcze tylko jeden górny wahacz :lol:

i teraz pytanko ile moge zrobic na rozrządzie :?:

Opublikowano

60tys

Podałbyś jeszcze jakies ceny do tego komuś sie przydać może :wink:

Opublikowano

mnie to wszystko kosztowało połowe ceny

pracuje w branzy wiec po kosztach :grin:

Opublikowano

To moze byś jeszcze tak kolegom zrobił :mrgreen:

Opublikowano
To moze byś jeszcze tak kolegom zrobił :mrgreen:

ojeju :shock:

obecnie 269 uzytkowników (potencjalnych kolegów) :lol:

raczej to nie przejdzie w takie ilości :roll:

Opublikowano

Ja pierwszy. hihihih

Wiecej niz mozesz nie bierz. Hahahaha.

Opublikowano

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

zobaczymy :cool:

Opublikowano

Pikus ladnie to tak w parade sie ladowac :razz: ja tu załatwiam dla wszystkich a ty mi szyki psujesz :lol:

Opublikowano
Pikus ladnie to tak w parade sie ladowac :razz: ja tu załatwiam dla wszystkich a ty mi szyki psujesz :lol:

Hihi ale kolego powiedzial ze nas troche za duzo. To chcialem sobie kolejke zaklepac. Ale moge odstapic bo ja jak narazie tak moge po cichu powiedziec ze mam na 100% taniej jak kolega. Nie to zebym sie chwalil ale tak jest. A co do zalatwienia innym to juz nie mam mozliwosci.

Opublikowano

To mozesz zalatwic sobie powiesz ze Ci sie czesci szybciej zurzywają :mrgreen:

Opublikowano
To mozesz zalatwic sobie powiesz ze Ci sie czesci szybciej zurzywają :mrgreen:

No tu jest problem bo to mi zalatwia "sorki ale cenzura". Ale zawsze mozna cos sciemnic. Ale teraz mam wiekszy problem z kompem w aucie wiec moze trzeba bedzie jakos to odrobic jesli dojdzie do wiekszych kosztow. tfu tfu.

Opublikowano

... moge po cichu powiedziec ze mam na 100% taniej jak kolega. Nie to zebym sie chwalil ale tak jest.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

nie to żebym sie licytował

ale czy jesteś na 100% pewny że masz taniej :?: :?: :?:

jeżeli tak to wychodzi na to że masz części gratis i ktoś jeszcze ci płaci że je bierzesz

wtedy będziesz miał taniej

a ja jestem pewien że tak nie jest :lol:

Opublikowano

... moge po cichu powiedziec ze mam na 100% taniej jak kolega. Nie to zebym sie chwalil ale tak jest.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

nie to żebym sie licytował

ale czy jesteś na 100% pewny że masz taniej :?: :?: :?:

jeżeli tak to wychodzi na to że masz części gratis i ktoś jeszcze ci płaci że je bierzesz

wtedy będziesz miał taniej

a ja jestem pewien że tak nie jest :lol:

powiem tak: czesci mam "sorki ale tu tez cenzura".

Ale chyba zle mowisz z tym ze ktos mi jeszcze za nie doplaca bo bys musial miec je za darmo i do tego powiedzmy za minus 50 % taniej bys niz w sklepie je sprzedawal, ze tak mowisz.

Chyba ze zle Cie zrozumialem.

Opublikowano

powiem tak: czesci mam gratis, a kto mi za nie placi to juz nie powiem.

Ale chyba zle mowisz z tym ze ktos mi jeszcze za nie doplaca bo bys musial miec je za darmo i do tego powiedzmy za minus 50 % taniej niz w sklepie ze tak mowisz.

Chyba ze zle Cie zrozumialem.

prościej sie nie da

jezeli masz części za darmo i za to ze ktoś ci je da jeszcze dołożą ci chociaż 1zł

to masz taniej niż ja o 1zł :mrgreen:

ale to mam tak tylko do swojego autka

czy nadal jestes pewien na 100% :?: :?: :wink:

Opublikowano
prościej sie nie da

jezeli masz części za darmo i za to ze ktoś ci je da jeszcze dołożą ci chociaż 1zł

to masz taniej niż ja o 1zł :mrgreen:

ale to mam tak tylko do swojego autka

czy nadal jestes pewien na 100% :?: :?: :wink:

Jak mozesz zmien jeszcze ta moja wypowiedz w swoim poscie.

Juz sie nie dochodzmy. Ale dodam ze czesto mam dosyc duze upusty.

Ale zakonczmy to.

Opublikowano
Jak mozesz zmien jeszcze ta moja wypowiedz w swoim poscie.

Juz sie nie dochodzmy. Ale dodam ze czesto mam dosyc duze upusty.

Ale zakonczmy to.

spoko, luzik :wink:

tylko dodam ze w mojej sytuacji to ja daje lub tez nie upusty mniejsze lub wieksze :lol:

pozdro :cool:

Opublikowano

no to moze powie ktos ile to jest?zdeniu i pikuś do mojego audi 1,8 adr ile koszowałoby

NAPINACZ 2 rolki i pasek? ciekawe ile przeplaciłem! czekam na odp

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.