Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] moja myszka na 16" 1996/97r *naprawde ładna* [!] 1 mod! [!]


michu93

Rekomendowane odpowiedzi

narazie jest jak jest... teraz muszę pomyśleć nad rejestracją... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ogólnie muszą byc nie złe te co mam, bo z tego co widzę jak inni opisują takie żarówki to ponoć gó*no widac a u mnie widac całkiem dobrze. :gwizdanie:

Wiesz co... też kiedyś miałem super żarówki co prawda nie świeciły jakoś super idealnie biało, ale była to taka lekko niebieskawa (czasami) biel, może nawet z innego kąta z lekką żółcią... ale świeciło to fajnie i daleko bez porównania ze zwykłą żarówką. Philips blue vision xenon efekt czy jak to tam zwał. Każdy się mnie pytał co to za żarówki, bo ładnie świeciły, ale... zapłaciłem za nie masę kasy, bo chyba koło 120 zeta za 2sztuki... a po kilku miesiącach się wysrały, nawet chyba pół roku nie było :wallbash: Teraz mam 6000K i jest zajebiaszczo :slina::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam małe pytanko,które mnie ostatnie dni nurtuje...mianowicie: czy te tylne lampki u mnie mogą byc ori? ba jak patrzę na allegro to nawet 97 roki mają jeszcze te stare... jak myślicie? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja jest z października... :rolleyes: dzieki[br]Dopisany: 30 Listopad 2008, 09:25_________________________________________________

p10600801053x703mv2.jpg

:kox: troche glupio wyszlo, bo stanąlem, poniewaz nie widzialem kiedy mi wskoczylo, ale zapewniam ze jest autentyczne :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CERB

...ale powiem wam ze jest zupelnie inna jazda miedzy 90KM a 110KM i ten gwizd turbiny... :rolleyes:

A w 90 co? Nie ma gwizdu turbo? To chyba jeździłeś trupami. :wink4:

W mojej 90-tce gwiżdże od 1800 wg zegara i słychać do około 3500, a przy 3200 otwiera się chyba coś, bo jest jeszcze bardziej słyszalny. Ten dźwięk jest cudowny!!!!!!!!!! :ok2:

A nie masz w lampach halogenów? Ja mam boscha i mam w nich halogeny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

banshee... w 90 tez slychac turbo ale dopiero od wyzszych obrotow tak jak mowisz, a tutaj juz od samego poczatku slychac...

i nie mam halogenow :wink4: a szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

banshee... w 90 tez slychac turbo ale dopiero od wyzszych obrotow tak jak mowisz, a tutaj juz od samego poczatku slychac...

i nie mam halogenow :wink4: a szkoda...

a jakie Ty masz lampy Boscha, bo one mialy halogeny wbudowane chyba, takze powinieneś mieć, chyba że nie wszystkie po I lifcie miały halogeny :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, jutro sprawdze :wink4:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2009, 21:13_________________________________________________p.s. myślę nad światełkami na nogi po otwarciu drzwii takie cos mam na oku http://www.allegro.pl/item531481748_neon_listwa_led_3_x_dioda_super_mocna_flux_12v.html ... biały kolorek oczywiście... jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, jutro sprawdze :wink4:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2009, 21:13_________________________________________________p.s. myślę nad światełkami na nogi po otwarciu drzwii takie cos mam na oku http://www.allegro.pl/item531481748_neon_listwa_led_3_x_dioda_super_mocna_flux_12v.html ... biały kolorek oczywiście... jak myślicie?

myslalem o tym, ale tylko nad nogi kierowcy, z tym ze do tego musiałbyś wymieniać wszystkie zarówki w auce na LEDowe biale, bo inaczej bedzie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no jakbym robil to tylko wszystko na biało, reszta wydaje mi się wioską :sick3:, ale odgrzałeś stary pomysł także może nad tym pomślimy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie sięgam tak daleko planami... bo samochód jest na sprzedaż :rolleyes: a co do koloru niebieskiego to zawsze mi się on kojaży z tandetnym radiem z biedronki z pikającym pokrętłem głośności... tak jak kumpel ma... dalco... :thumbdown:

slepy tobie chodzi o zmiane całego podswietlenia deski na białe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzess... prosze CIe... masz ladne autko.. i prosze omijaj niebieskie kolor;p bo to jednocznaczeni dla mnie WT:D

jak chcesz zrobic podwietlenie to wzoroj si ena Ori!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie sięgam tak daleko planami... bo samochód jest na sprzedaż :rolleyes: a co do koloru niebieskiego to zawsze mi się on kojaży z tandetnym radiem z biedronki z pikającym pokrętłem głośności... tak jak kumpel ma... dalco... :thumbdown:

slepy tobie chodzi o zmiane całego podswietlenia deski na białe?

nie nie kolego chodzi mi o zarowki w podsufitkach przod i tyl, z tylu masz 2x W5W , z przodu 2x R5W, i jedna rurkowa, przynajmniej tak jest u mnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rurkowa? :mysli:

topor ja właśnie szerokim łukiem omijam wszystko co sie świeci na niebiesko :decayed: i chce żeby było mniej więcej ori i mi się właśnei wydaje, że było takie żółte albo białe... prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VoMiT - już odpisałem :wink4:

slepy - faktycznie, nie zczaiłem... :embarrassed: wiesz może jak to się prezentuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...