Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1,9 TDI] ciepło / zimno ..... i dalej zimno


arti77

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny raz mam ten sam problem!

Ustawiam sobie temp na 23 s C i jest wszystko Ok aż do momentu aż przestanie samoczynnie lecieć ciepłe powietrze - Siła nawiewu i temperatura są ustawione tak jak były wcześniej i nic nie zmieniałem - i robi się zimno !!!! Sprężarka klimy nie działa bo jest uszkodzona i pozbawiona paska – wiec na 100 % ją wykluczam .

Jeżeli leci już zimne powietrze to mogę tylko regulować na panelu - siłę nawiewu i regulować na wyświetlaczu wartość temperatury inne przyciski tak jak kierunek nawiewu (góra –środek –dół ) nie chcą działać pomimo iż wciska przyciski i świecą się czerwone diody . Gdy wyłączę silnik i postoi z 5 min to wszystko wraca do normy !!!

Kolejny objaw jest zupełnie odwrotny ustawiam na 23 s C a w środku chyba jest 50 s C !!! i też nic nie działa pomimo iż temperaturę ustawie na LO .

Czy przyczyna może być w panelu klimatronica ??? ( a był już raz naprawiany – nic nie wyświetlał – żaden przycisk nie reagował)

A teraz żeby było ciężej – vag nic nie wskazał !!!

Pomocy!!!

:audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stawiam na walnięty sterownik - climatroinic, załatw sobie cos na podmianę i będziesz wiedział na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...