Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Negatyw zawieszenia, jak sie go pozbyć


banan024

Rekomendowane odpowiedzi

W mojej Audicy ostatnio zauwazylem ze zrobil sie spory negatyw kol. I przód i tyl.

Z tylu nowe amory i springi i dalej to samo. Jak sie tego pozbyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się nie zrobił. Pewnie jest tak jak trzeba. Co Ci to przeszkadza? Jeśli opon od wewnątrz nie zjada to wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie sam sie zrobił, jak kupiłem auto to wszystkie koła równo dotykaly podłoża. A teraz tak nie jest. I owszem, przeszkadza mi to, bo o ile tył jeszcze da sie wytrzymać, to negatyw z przodu robi mi gówno z trakcji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby negatyw miał wpływ na trakcje to musi być raczej spory. Nie wiem jakim cudem mógł Ci się zrobić negatyw szczególnie z tyłu. Z przodu przy obniżaniu zawieszenia i ewentualnie przy wyjechanych tulejach wahaczy owszem ale z tyłu? Ogólnie widziałem od groma B5 na mniejszej czy większej glebie i z przodu negatyw zawsze był minimalnie większy z przodu niż z tyłu co wynika z konstrukcji zawieszenia ale zawsze była to norma. Może jakieś foto wrzucisz bo na tę chwilę można się tylko domyślać co znaczy dla ciebie negatyw. Szczególnie taki który zmniejsza trakcje przy 2.4. Jak będziesz chciał zrobię foto swojej B5 i porównamy

Aha i kwestia tego czy aby na pewno nie było tego negatywu od początku. Może po prostu po czasie go zobaczyłeś? Według mnie dopóki nie tnie opon i auto na śliskim/mokrym jedzie poprawnie jak powinno nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[email protected]

Podeślij jak możesz fotki jak to wygląda u Ciebie, a później ja Ci podesle

swoje.

A co do trakcji, na mokrej drodze na 3 biegu przy dodaniu gazu potrafi mielić kołami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Później podeśle. Od razu napisze, że mam obniżone auto. Ok 60/50, 62.5 przód i 63 tył (wysokość od ziemi do błotnika). Mimo to duży negatyw się nie zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luzy na dolnych wahaczach i koło leci w negatyw...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...