Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ustawienie maski pomocy


Wasyl622

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie. Mam problem z przednią maską chodzi mi o szczeliny miedzy błotnikami, A wiec patrząc na przód auta lewa szczelina od szyby schodzi się do samego dołu przy lampie już szczelina jest mniejsza a z drugiej strony szczelina się rozchodzi :( jak ją ustawić widać na zawiasach przykręconych do maski kreski pionowe są takie same jak i z prawej jak i z lewej. Poziome widać przesunięcie jeden jest równo z kreską lecz lewa już nie :(. Dalej Gril widać , żę od początki lampy lewej do prawej jest krzywy tak jak by z prawej strony była obniżona a z lewej podwyższona na gumach do regulacji. Gdy lewa strona się schodzi dotyka krawędzi lampy a prawa ma odstęp na kilka mm jak to wyregulować jakieś sugestię porady auto nie było bite tylko maska byłą zdemontowana przez poprzedniego właściciela i została pomalowana bo była porysowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bite to pewne? Może przestawił błotnik i dlatego teraz ciężko ustawić. Ciężko coś doradzać nie widząc problemu. Myślę że jak sam nie dasz rady to zostaje wizyta u blacharza - dobry fachowiec poradzi sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to lepiej zostawić to blacharzowi dobremu niestety wiadomo może mechanikę umiem ale ustawienia maski nie jest łatwe a po za tym przesunąć ją nawet mm to jest ciężka maska i cieżko ją ustawić auto było malowane błotnik lewy maska i drzwi bo było porysowane gwoździem na zlość znam właściciela i widziałem to auto dał bym jeszcze raz do blacharza do poprawy ale to byo 7 lat temu i nie w Polsce tylko w Belgii :((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popytaj blacharzy jak to widzą czy dadzą radę to poustawiać i czy takie rzeczy robili. Będziesz wiedział po odpowiedzi u którego zostawić auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem jest tyle ze z lewej strony szpary miedzy blachami się schodzą nie są równę ani takie same jak i u góry jak i na dole a z prawej znów od szyby są takie same ale już idać w przód auta do lampy się rozchodzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rzuca się to w oczy ale wiadomo jak już ma się 2 rok auto widzi się defekty które irytują:( tak zrobię lewa strona widzę że zawias do maski się od poziomych kresek liczonych na 3 lecz pionowe jest obniżony o 1mm a prawa strona już na poziomych jest inaczej lecz po zamknięciu maski błotnik z maską idealnie dolega prawa jak i lewa rogi zakończenia widać są nie równo lecz są krzywe szpary. no i jak pisałem gril z jednej strony od błotnika jest wyżej a drógi niżej co daje efekt że jest krzywo a błotnik jest idealnie przykręcony nie widać nic tylko maska dziękuje za poradę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...