Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zielona Gora dobry mechanik od automatów poszukiwany


Pzwmichal

Rekomendowane odpowiedzi

Znacie jakiegoś magika od skrzyń automatycznych w Zielonej?? Muszę wymienić olej w multitronicu i prawdopodobnie dwumase ale to muszę jeszcze zdiagnozować?? Mogą też być okolice Nowogrodu, żar Żagania. Zgorzelca Bolesławca :) Z góry dzieki

Zna ktoś Zbigniewa Korynckiego z ul. Dąbrowskiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakiegoś magika od skrzyń automatycznych w Zielonej?? Muszę wymienić olej w multitronicu i prawdopodobnie dwumase ale to muszę jeszcze zdiagnozować?? Mogą też być okolice Nowogrodu, żar Żagania. Zgorzelca Bolesławca :) Z góry dzieki

Zna ktoś Zbigniewa Korynckiego z ul. Dąbrowskiego?

Zapytaj użytkownika "talib", on regenerował tam skrzynie. Pobobno gość jest dobry, ale szukaj potwierdzenia. Odradzam Bytom Odrzański.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz w Google Kamil Zielona Góra. Specjalista tylko od skrzyń, uleczył mojego multitronica. Jak coś to priv. podam nr.

Edytowane przez etines8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc w delegacji mój samochód padł. Szybko znalazłem przez polecenie miejscowych, iż najlepszą firmą w okolicy która w krótkim czasie zdiagnozuje usterkę jest Auto-Land. Fachowe podejście do problemu szybka diagnostyka, wycena i naprawa - naprawdę polecam każdemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!

6 Grudnia - Niedziela odbędzie się spot utworzono dla grupy "Audi A4 Klub Lubuskie" w Zielonej Górze, na parkingu Makro (Parking jest oświetlony). Proponowana godzina to 18-20. Niżej link do wydarzenia na facebooku, zainteresowanych proszę o zgłoszenie. Można tez pisząc poniżej.

https://www.facebook.com/events/971581746242504/

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w starym kisielinie jest warsztat.

Robiłam u nich wymianę z multitronic na manual w a4 c5 02r i znają soe chłopaki na rzeczy.

Robimy mi też kiedyś tipa, tzn oleje itp.

Szczerze polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...