Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czyszczenie silnika 1.8T - polecicie kogoś w Krakowie?


countryFan

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Mam do czyszczenia silnik BFB ze szlamu po Castrolu LL :facepalm: i szukam obeznanego warsztatu w Krakowie, który to zrobi - wiadomo do zrzucenia jest misa, do czyszczenia rurki odpowietrzenia, wymiana zaworków, elementów podciśnienia - z których większość już mam kupionych w ASO. Chodzi o kogoś kto to zrobi szybko (w ciągu jednego dnia) i zamontuje te części - a nie wsadzi podróbki, a mi zamontuje zamienniki...

Za wszelkie sugestie z góry dziękuję,

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak kolego zrobiłeś to czyszczenie w krk....? mam dokładnie to samo co Ty......syf kila i mogiła po tym j*****m LL....;/

Dzieki za odp.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak kolego zrobiłeś to czyszczenie w krk....? mam dokładnie to samo co Ty......syf kila i mogiła po tym j*****m LL....;/

Dzieki za odp.

pzdr

Tak, już dawno to zrobiłem i był to ostatni dzwonek - bo smok już zaczynał być częściowo zawalony nagarem. Nikt z forum mi nie podpowiedział gdzie się udać, więc pojechałem do zaprzyjaźnionego mechanika z serwisu... specjalizującego się w Oplach (choć robią różne marki), ten zdjął misę, wyczyścił na myjce przemysłowej, zdemontował smok, wyczyścił, poskładał wszystko do kompletu. Od tego czasu jeżdżę na Liqui Molly 5W40 albo na Fuchs SuperSyn 0W-40 (spec. Porsche).

Natomiast nie miałem czyszczonych wszystkich rur, odm etc. bo nie było na to czasu, trzeba by wcześniej zaopatrzyć się w komplet części, które mogą się rozlecieć urwać etc. tak jak słynny trójnik z zaworkiem - który miałem wymieniany przy innej okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...