Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

klima działa lecz nie chłodzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam mam problem z klima w audi a4b5 1.9tdi klima sprawna załącza sie ,trzyma cisnienia ,szczelna swierzo nabita lecz nie chłodzi na wylocie temp 20stopni gdzie na dworze temp 15stopni podejrzewam ze moga to byc klapy lecz nie jestem pewien bo nie jestem ekspertem w tej dziedzinie dodam ze przewody jeden chłodniejszy od drugiego pomózcie bo nie mam juz pomysłow co moze byc nie tak . tak samo jest gdy bez klimatyzacji puszcze nawiew na najchłodniejszy to jest tak samo temp w srodku wieksz niz na dworze a powinno wiac chłodne

Opublikowano

Może silniczek klapy ciepło-zimni stoi/padł

Opublikowano
  • Autor

własnie tak podejrzewam bo wszystko gra do momentu nawiewu zamiast zimne leci cieplejsze niz na dworze jutro sie zabiore za rozbieranie i zobacze

Opublikowano

Kompa podepnij zobacz co wyskoczy ;) z błędów

Opublikowano
  • Autor

wczoraj podpinany 0 błedów dlatego juz nnie mam pojecia co jest


podejrzewałem wczesniej tez czujnik temp wewetrznej ale komp nic nie wywalił


sprawdzałem tez na samym klimatronicu i pokazuje 0 błedów a ktos wie jak dostac sie do tych klam tak aby nie rozbierac całego kokpitu ?czy inaczej sie nie da

Opublikowano

Silniczek klapy temperatury jest przy nogach pasażera - ten bliżej komory silnika (są dwa, a nie pamiętam koloru). Jedna śrubka jest lekko problematyczna, ale przy odrobinie chęci sobie poradzisz. Oczywiście musisz zacząć od wyjęcia schowka.

Opublikowano
  • Autor

aha no ok tam faktycznie moge zajrzec ale wiem ze tam gdzie znajduje sie chłodniczka z tamtymi klapami moze byc problem chodzi o dojscie bo chyba zez rozbierania kokitu sie nie obejdzie :/

Opublikowano

Ale ten silniczek, do którego dojście jest najtrudniejsze Cię nie interesuje, bo odpowiada tylko za kierowanie nawiewu na szybę/nogi - nie ma nic wspólnego z temperaturą.

Opublikowano
  • Autor

czyli który silniczek moze miec cos wspólnego z tym ze nie chłodzi klimatyzacja w srodku?? bo ja juz polowli głupieje co moze byc

Opublikowano

Za regulację temperatury odpowiada silniczek (chyba z białym cięgnem), który znajduje się przy nogach pasażera bliżej komory silnika.

Opublikowano
  • Autor

czyli szykac mam pod schowkiem i tam sprawdzic chyba ze siliczek moze byc dobry ale moze nie otwierac klapki i tez bd lipa


jutro sie wezme do roboty i to oblukam

Opublikowano

A czy nie jest tak, że sprężarka włącza się przy +18 C? Piszesz, że na zenątrz 15. Może Ty zaczekaj, aż temperatura na zewnątrz wzrośnie?

Opublikowano
  • Autor

byłem dosłownie chwilke temu na vagu i wywaliło bład 64767 blad sporadyczny wiecie moze co to za bład??wczesniej na innym kompie nie wywalało zadnego błedu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.