Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hamulce do S4 B7 co wiekszego ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam zamieszczam pytanko w imieniu znajomego który stał się szczęśliwym posiadaczem S4 B7 z 2006r

A wiec:

Z tego co mu wiadomo ma tarcze: 345/ 300

Chciałby wymienić na coś wiekszego:-)

Myślał o 4 lub 6 tłoczkach brembo na przód ale niewie jaka tarcza i z jakiego modelu, czy taki zacisk jest p&p i czy na tył podejdą tarcze i zaciski z S4 B8 tam podobno jest 330mm no chyba że macie inne propozycje, dodam że felgi 19" z góry dzieki za pomoc.

Nikt nic ?

Edytowane przez Lolo-Krk

Opublikowano

wieksze czy lepsze hamulce ?

Przód :

obecna tarcza 345 + zacisk chyba 4 tlok z q5 ( nie wchodzi z et 33 dzieki Bogu ich nie kupilem )

345 na tarczach z Mb ml + 6tlok 18 - jest taki set na sell w dobrej $ tu na forum - dużo lepsze od S-owych ( Lub zestawy z wiekszą tarcza 350 )

330 na przodzie z 4 tlokiem brembo zl/r17 do kupienia u sida wszystko nowe (zaciski jarzma tarcze + klocki + sruby + przewody oplot 2.2pln ) z tym ze tarcza mniejsza

360 na zaciskach 2tloki z s8 d2 ok 1700pln

370 rs set u hammera opis w wątku

Tył : 330 tarcza s4 b8 na zaciskach z s4 b7 lub rs4 b7 lub brembo z touarega porsche innych + adapter

Jeśli kolega chce wszystko o jednym razie od strzala zrobic to do sida na pw

Opis zdjecia w wątku upgrade hamulcow / lub w moim temacie

Edytowane przez michałswd

Opublikowano
  • Autor

Super dzięki, pytałeś czy wieksze czy lepsze:-) z tego co wiem to i jedno i drugie, bo przy 19" tarcza 345mm wygląda mizernie :-)

Opublikowano

zerknij jak wygląda 345 z zaciskiem zr 18 ;) mozna oczywiscie dać większą tarcze

wszystko zalezy ile kolega chce przeznaczyc $ na heble przod/tył wszystko nowe tanio nie będzie

Kolega Trewor ma np 400 z przodu :naughty:

Edytowane przez michałswd

Opublikowano
  • Autor

Pytałem kolegi to mówi że przód 360mm i tył 330mm by go zadowalał tylko na dobrych zaciskach

Opublikowano

w sprawie 360 napisz do Użytkownika Nosb

wolalbym 352 na zacisku 6tł zr 18 (allegro zestaw big brake ) > sid

330 do uzytkownika Gacek51

Jak i co trzeba zrobic opisane jest w wątku upgrade hamulców

Opublikowano
  • Autor

Ok też uważam że 6 tłoków ZR18 bedzie najlepiej i tarcza coś ciut wiecej niż 345mm :-)

Opublikowano

Kolega Trewor ma np 400 z przodu :naughty:

405! :P

Jak kolega chce duże zaciski, to mam na sprzedaż set identyczny jak u mnie na aucie. Ale wtedy koło to już minimum 19"...

Edytowane przez Trewor87

Opublikowano

Ups :oops::drunk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.