Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Proszę o amalizę log


lysy1991

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jutro zamierzam oddać wtryski do sprawdzenia na maszynie i regeneracji bo sporo dymi mój AFN i przy gwaltownym przyspieszaniu w granicy obrotów 1700-2200 na biegach 4 i 5 a sporadycznie 3 potrafi zatrząść się tak ze czuć to na całym samochodzie i stracic rowna prace ale za chwile wszystko wraca do normy i samochod idzie jak zły. Mam wrażenie jakby któryś wtrysk nie nadążał za resztą i zanim dostanie tyle paliwa ile trzeba to mija chwila i silnik pracuje rowno. zauwazylem tez ze wiecej pali.

Podaje wam log z bloku 13. Wtryski wyjąłem już więc kolejnych logów dzisiaj nie zrobię.

http://vaglog.pl/log_222519.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtryski masz ok. odepnij impulastor na na skrzyni biegów i się przejedź jak nie bd szarpać to nastawnik do czyszczenia. ja mam to samo i wtryski po regeneracji na nowych końcówkach a dalej telepie muszę też za nastawnik sie zabrać:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajduje się ten impulastor? Niech ktoś jeszcze wypowie się na temat logów. Bo nie mam pojęcia skąd ten dym przy jeździe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na skrzyni po prawej stronie sa 2 wtyczki to ta dolna. rob kąplet logów bo z nikt wróżką nie jest .

powodów może być cała masa może dziura w dolocie może kąt wtrysku a może co innego

Edytowane przez baca2309
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtryski nie wyglądają źle.

zrób lepiej logi turbo grupa 11 i inne dynamiczne

bo wtedy pewnie wyjdzie że turbo nie daje tyle ile trzeba i stąd dym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtryski wrzucone na maszynę i strasznie lały, udało się je zregenerować i dopiero rozpylają. Zobaczę dzisiaj co z tym nastawnikiem i dymieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...