Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Dziurka w Intercoolerze


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanko co do Intercooler'a. Ostatnio śmigałem po naszych polskich drogach i wbił mi się spory kamyczek w Intercooler teraz wypadł i jest dziurka że mozna palucha wsadzić. No i teraz pytanie czy spawać to czy zakupić nowy(używany) moze od jakieś mocniejszej wersji da to coś??? Dzięki za odpowiedzi :wink: pozdrawiam

zmieniłem temat żeby ludzie wiedzieli o co chcodzi, na przyszłość prosze to robić samemu

Keżor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się da zakorkować to zatykaj (no jeszcze kwestia jaki koszt)

za używkę trzeba dac koło 200-300 zł

co do montażu innej większej to juz więcej zabawy i większe koszty chociażby w przewodami :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakorkować się da :biggrin: tylko czy to nie ujmie skutecznosci?? Hym niewiedziałem że im większy inter to tym grubsze przewody(no ale w sumie t logiczne więcej powietrza) a jest jakaś zależność w dobieraniu przewodów do intercoolera. Bo mogę mieć bardzo tanio 100 PLN inter od 110 chyba AFN duża jest różnica między tym co mam w AHU??? Dzięki za odpowiedź :lol: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem do swojej za 150zł , wiec koszt nie aż tak wielki... Lepiej nie łatać, chyba,że stan jest idealny i masz kogoś kto zrobi to fachowo, bo jak sie już gdzieś poci, to kup inny/nowy. Wielkość interc. jest ważna, lecz moim zdaniem ważniejsza jest jego "wentylacja", chłodzenie przez kratkę w zderzaku. Jak założysz trochę większy, nie sądze ,że poczujesz różnicę, chyba, że bedzie on taki jak np. w A6 (taki duży jak chłodnica) :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załataj a jak masz mozliwosc to kup uzywany ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki już naprawione. Zaklejone okazało się że dziurka była w plastiku na dole :evil: ale jest juz 100% szczelna. Hym mam pytanko czy jeśli poprzedni właściciel jeździł z tym dużej(ok 1000km) to mogło to wpłynać negatywnie na turbo lub inne częśći silnika???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki już naprawione. Zaklejone okazało się że dziurka była w plastiku na dole :evil: ale jest juz 100% szczelna. Hym mam pytanko czy jeśli poprzedni właściciel jeździł z tym dużej(ok 1000km) to mogło to wpłynać negatywnie na turbo lub inne częśći silnika???

nie powinno ...... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...