Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pytanie dotyczące wkładów lusterek


tomekxp2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcę wymienić lusterko lewe ponieważ pękło. Wkład ma dwa pręty na wsuwki z dwoma kabelkami- czy to znaczy, że jest podgrzewane ? jeśli tak to podgrzanie jest automatyczne? bo nie kojarzę aby był jakiś guzik, który włącza podgrzanie.

Znalazłem dwa lusterka niby do b7

http://olx.pl/oferta/audi-a4-b7-wklady-lusterek-dzielone-asferyczne-CID5-ID8tjxF.html#5d85fe4cd0

http://olx.pl/oferta/audi-a6-a4-b7-wklady-lusterek-oryginalne-CID5-ID8dP4Z.html#5d85fe4cd0

Sprawdzałem u siebie na lusterku i jest inny nr 8E1 858 531 L. Czy one będą pasowały ? Rożnica numerów ma jakieś znacznie ?

Dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numery mogą być inne bo mogą się te wkłady różnić odcieniem. Co do tych prętów to tak- to są wkłady grzane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, jeśli to są grzane wkłady to one po uruchomieniu silnika automatycznie grzeją czy trzeba podgrzewie gdzieś włączyć? (np. w tym pokrętle regulacji lusterek nic nie znalazłem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, czyli pewnie u mnie też, bo na sterowaniu pokrętłem nie ma żadnej ikony mówiącej o możliwości podgrzania. Przetestuję w wolnej chwili z wodą przy włączonym ogrzewani tylnej szyby czy u mnie będą grzały.

Wygląda na to, że będę musiał kupić dwa do kompletu, żeby odcień się zgadzał, bo narazie nie mogę znaleźć z moim numerem jednego wkładu.

Edytowane przez tomekxp2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź jeszcze typ sferyczne, asferyczne. Cokolwiek to znaczy ale są takie nazwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4F0857535B

szkło lusterka (aspherical-; szeroki kąt) z płytą; * Automatyczna z funkcją zapobiegającą oślepianiu; z lewej; PR-0FS + 5SL +; 6XL

8E0857535C

szkło lusterka (płaski) z; płyta; z lewej; PR-5SG + 6XC ,; 6XD

8E0857535E

szkło lusterka (aspherical-; szeroki kąt) z płytą; z lewej; PR-5SL + 6FA +; 6XD / 6XC

4F0857535

szkło lusterka (płaski) z; Płyta nośna; * Automatyczna z funkcją zapobiegającą oślepianiu; z lewej; PR-6XL

8E0857536D

szkło lusterka (wypukła) z; Płyta nośna; prawo; PR-5RU + 6XC ,; 6XD

4F0857536A

szkło lusterka (wypukła) z; Płyta nośna; * Automatyczna z funkcją zapobiegającą oślepianiu; prawo; PR-5RU + 6XL

8E1858531L

Urządzenie regulacji elektrycznej; lewy LHD; PR-6XC, 6XD

SPRAWDŹ KOD WYPOSAŻENIA NA WKLEJCE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzania wkładów nie sprawdzisz teraz - ono działa poniżej bodajże 5*C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki Panowie za odzew. Dużo informacji. No to biorę się za szukanie szkiełek. :).

Co do kodów wyposażenia to średnio się znam na nich. Chodzi tu o kod w nr VIN ? Bo jak tak to mam taki, ale nie wiem jak to rozszyfrować.

WAUZZZ8E27A016431

Edytowane przez tomekxp2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kody wyposażenia masz we wlepce a tą pod kanapą (avant) lub w książce serwisowej. ( sedan we wnęce koła)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa no tak, teraz dopiero zaczaiłem, Czyli to jest to, pytanie jak z nich odczytać rodzaj wkładów lusterek.

Udało się rozszyfrować, wygląda na to, że mam takie kłady : 5SL: lewe boczne lusterko: non-spherical

Mam pytanie, czy mogę kupić i założyć wkłady np : szkło lusterka (płaski) z; Płyta nośna; * Automatyczna z funkcją zapobiegającą oślepianiu; z lewej; PR-6XL ? - chodzi tu głównie o zapobieganie oślepianiu bo moje tego nie mają

Rozmiar wkładów jest raczej taki sam do B7 ?

Edytowane przez tomekxp2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapobieganie oślepianiu to wkłady fotochromatyczne, do których musisz mieć fotochrom wewnętrzny i z niego wyprowadzoną instalację w lusterka zewnętrzne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...